Wiadomości branżowe

Zaproszenie na wernisaż wystawy Marcina Sutryka

Neuron Agencja Public Relations ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy malarstwa MARCINA SUTRYKA, który odbędzie się w sobotę 17 marca, o godzinie 19:00 w Galerii Sztuki Traffic w Warszawie, W swoich pracach Marcin Sutryk unika skojarzeń i pozostawia ogromne pole niedomówień. Jego obrazy są swoistą grą z odbiorcą:

Neuron Agencja Public Relations ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy malarstwa

MARCINA SUTRYKA,

który odbędzie się w sobotę 17 marca, o godzinie 19:00 w Galerii Sztuki Traffic w Warszawie,

W swoich pracach Marcin Sutryk unika skojarzeń i pozostawia ogromne pole niedomówień. Jego obrazy są swoistą grą z odbiorcą: grą światłem, kolorem, kształem oraz fakturą. Nie ma jednoznacznej osi, która łączyłaby prezentowane prace co również służy interakcji z widzem. „Moje obrazy są do patrzenia, nie do mówienia czy interpretacji” – deklaruje Sutryk, a najważniejsze są skojarzenia samych odbiorców podczas obcowania z dziełami.


Marcin urodził się w 1979 roku. Swój malarski warsztat rozwijał w pracowni dr Mikołaja Bielugi oraz w pracowni grafiki mgr Haliny Cholewki na Wydziale Pedagogiki Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Obecnie prowadzi zajęcia z fotografii w CKK Profesja oraz w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie.


Swoje prace prezentował między innymi w Galerii Kawiarni Jezzanova w Białej Podlaskiej (2005), Galerii Ateneum Młodych (2005), Galerii Stara ProchOFFnia (2006).


Adres wystawy: księgarnia i salon muzyczny Traffic Club, ul. Bracka 25 (róg Chmielnej), tel.: 22 692 17 39


Wystawa potrwa do 31 marca 2007 roku.

Dodatkowych informacji udziela

Marcin Sutryk

tel. 506 046 764

Źródło Neuron Agencja Public Relations. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Dobroczynni Dżentelmeni

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy