Wiadomości branżowe

?Świat według Kiepskich? niegrzecznym serialem

Realizowany przez ATM Grupę SA dla Polsatu „Świat według Kiepskich” nagrodzono w plebiscycie „Niegrzeczni”. Plebiscyt jest kontynuacją dawnego plebiscytu „Świry”, który był organizowany we współpracy z TVP2. Jego ideą jest znalezienie i wyróżnienie niegrzecznych przypadków na różnych polach (telewizji, show biznesu, polityki, sportu, kultury, sztuki i nauki), które wychodzą poza schemat, promują nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowują się w konwenanse. Przez dwa miesiące ludzie z całej Polski typowali „Niegrzecznych” w wielu kategoriach. 15 grudnia odbyła się gala, na której nagrodę - wyjątkową statuetkę KLAPSA) za „Niegrzeczny Serial TV” otrzymał serial „Świat według Kiepskich”. Więcej: http://niegrzeczni.tv/aktualnosci.php?id=16 W marcu 2012 roku „Świat według Kiepskich” obchodził 13. urodziny. Zyskał miano kultowego i jest drugim po „Klanie” najdłużej emitowanym polskim serialem. Mimo wieloletniej

Realizowany przez ATM Grupę SA dla Polsatu ?Świat według Kiepskich? nagrodzono w plebiscycie ?Niegrzeczni?.

Plebiscyt jest kontynuacją dawnego plebiscytu ?Świry?, który był organizowany we współpracy z TVP2. Jego ideą jest znalezienie i wyróżnienie niegrzecznych przypadków na różnych polach (telewizji, show biznesu, polityki, sportu, kultury, sztuki i nauki), które wychodzą poza schemat, promują nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowują się w konwenanse. Przez dwa miesiące ludzie z całej Polski typowali ?Niegrzecznych? w wielu kategoriach. 15 grudnia odbyła się gala, na której nagrodę – wyjątkową statuetkę KLAPSA) za ?Niegrzeczny Serial TV? otrzymał serial ?Świat według Kiepskich?. 

Więcej: http://niegrzeczni.tv/aktualnosci.php?id=16
W marcu 2012 roku ?Świat według Kiepskich? obchodził 13. urodziny. Zyskał miano kultowego i jest drugim po ?Klanie? najdłużej emitowanym polskim serialem. Mimo wieloletniej obecności na antenie Polsatu, wciąż zyskuje nowych widzów, nie tracąc przy tym dotychczasowych fanów.  W 2012 roku  ?Świat według Kiepskich? oglądało średnio 2,4 mln  widzów, co oznacza wzrost o 8 proc. w stosunku do 2011 roku. 

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  YTONG w ogrodzie ? urządzaj ze smakiem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy