Wiadomości branżowe

Serwis informacyjny SwiatObrazu.pl ma swój e-sklep

Od kilku dni w sieci działa nowy sklep internetowy serwisu SwiatObrazu.pl Jest to miejsce dedykowane nie tylko profesjonalistom branży foto i wideo, ale również amatorom tych dziedzin. Sklep wyróżnia szeroka oferta produktów, a jego dodatkowym atutem jest współpraca z doświadczonym partnerem biznesowym, siecią sprzedaży detalicznej Sferis. Niesie to dla klientów wymierne korzyści – będą oni mogli liczyć na wsparcie ekspertów w licznych tradycyjnych punktach sprzedaży, jak i dokonać w nich bezpośredniego odbioru zakupionego sprzętu. Pod adresem www.sklep.swiatobrazu.pl użytkownicy internetowego serwisu SwiatObrazu.pl mają teraz do dyspozycji bogatą ofertę m.in. aparatów cyfrowych, obiektywów, kamer cyfrowych czy tabletów. Dzięki współpracy serwisu z ogólnopolską siecią sprzedaży Sferis, klienci sklepu będą mogli korzystać z możliwości odbioru osobistego zamówienia w blisko 100 punktach Sferis na terenie całego kraju lub szybko otrzymać zamówione produkty

Od kilku dni w sieci działa nowy sklep internetowy serwisu SwiatObrazu.pl Jest to miejsce dedykowane nie tylko profesjonalistom branży foto i wideo, ale również amatorom tych dziedzin. Sklep wyróżnia szeroka oferta produktów, a jego dodatkowym atutem jest współpraca z doświadczonym partnerem biznesowym, siecią sprzedaży detalicznej Sferis. Niesie to dla klientów wymierne korzyści – będą oni mogli liczyć na wsparcie ekspertów w licznych tradycyjnych punktach sprzedaży, jak i dokonać w nich bezpośredniego odbioru zakupionego sprzętu.

Pod adresem www.sklep.swiatobrazu.pl użytkownicy internetowego serwisu SwiatObrazu.pl mają teraz do dyspozycji bogatą ofertę m.in. aparatów cyfrowych, obiektywów, kamer cyfrowych czy tabletów. Dzięki współpracy serwisu z ogólnopolską siecią sprzedaży Sferis, klienci sklepu będą mogli korzystać z możliwości odbioru osobistego zamówienia w blisko 100 punktach Sferis na terenie całego kraju lub szybko otrzymać zamówione produkty kurierem.

Cieszę się, że dzięki współpracy z jedną z największych sieci sklepów oferujących urządzenia IT i RTV/AGD możemy naszym Czytelnikom udostępnić łatwy dostęp do niezbędnych narzędzi w pracy w dziedzinie fotografii i filmu. Badania wskazują, że Polacy coraz częściej robią zakupy w sieci. Dlatego dzięki utworzonej ze Sferis specjalnej stronie serwisu SwiatObrazu.pl chcemy im umożliwić szybki dostęp do nowinek technicznych bez wychodzenia z domu – komentuje Bogusława Słota, Prezes Zarządu firmy ŚwiatObrazu Sp. z o.o.

Firma Sferis wielokrotnie została nagrodzona za profesjonalizm i najwyższą jakość obsługi Klienta: głosami dwutysięcznej społeczności konsumentów otrzymała Godło Jakości Obsługi Klienta, zdobyła Laur Klienta 2010, a 14 marca 2011 została zwycięzcą konkursu “Bezpieczny e-sklep” – spośród 1400 uczestników tylko dwa sklepy w Polsce spełniły kryteria organizatorów konkursu.

Dziedzina e-commerce jest naszą domeną. Know-how, które posiadamy, pozwala nam nie tylko rozwijać sieć sklepów i usług Sferis, ale także oferować partnerom zaawansowane rozwiązania z zakresu e-handlu. Współpracujemy już z wydawnictwem Ringer Axel Springer. W ramach umowy prowadzimy sklep internetowy na domenie www.komputerswiat.pl. Jestem zadowolony, że nawiązaliśmy również współpracę ze słynnym serwisem SwiatObrazu.pl. Wiele fanów fotografii marzy o szybkim dostępie do specjalistycznych programów czy urządzeń cyfrowych. Dzięki stronie sklep.swiatobrazu.pl jest to możliwe – dodaje Michał Iwanciw, Prezes Zarządu Sferis Sp. z o.o.

A to już wiesz?  ATM Rozrywka wzmacnia pasma weekendowe

Sferis i SwiatObrazu.pl to niekwestionowani eksperci w swoich dziedzinach. Połączenie wieloletnich doświadczeń – praktycznej wiedzy o najnowszych technologiach cyfrowych wraz z bezpieczną sprzedażą i profesjonalną obsługą Klienta czyni sklep.swiatobrazu.pl wyjątkowym przedsięwzięciem na polskim rynku handlu elektronicznego.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy