Wiadomości branżowe

Poznaj tajemnicę klanu Corleone ze smartfonami Samsung

Ojciec chrzestny, saga o mafijnej rodzinie Corleone to już kultowa powieść, która doczekała się wielu znakomitych interpretacji.Dla wszystkich fanów powieści Mario Puzo, Samsung przygotował specjalny prezent. Właściciele nowo zakupionych smartfonów S4 Mini, Ace 3 lub Note 3 otrzymają za darmo słuchowisko Ojciec Chrzestny w wykonaniu polskich gwiazd kina, w formie

Ojciec chrzestny, saga o mafijnej rodzinie Corleone to już kultowa powieść, która doczekała się wielu znakomitych interpretacji.

Dla wszystkich fanów powieści Mario Puzo, Samsung przygotował specjalny prezent. Właściciele nowo zakupionych smartfonów S4 Mini, Ace 3 lub Note 3 otrzymają za darmo słuchowisko Ojciec Chrzestny w wykonaniu polskich gwiazd kina, w formie słuchowiska wyprodukowanego przez serwis Audioteka.pl. Wystarczy kupić wybrany produkt, wejść w aplikację Audioteka.pl w telefonie, gdzie czekać będzie prezent. Promocja potrwa od 24 marca br. i obowiązywać będzie do wyczerpania zapasów.

Fragment sztuki Ojciec Chrzestny będzie można podziwiać podczas koncertu na żywo już 5 kwietnia br., który będzie transmitowany przez radiową Trójkę ze studia Agnieszki Osieckiej. Pełną wersję można będzie poznać w formie 24 godzinnego słuchowiska w reżyserii Krzysztofa Czeczota z plejadą polskich aktorów i muzyką Adama Walickiego. W rolę głowy jednej z sześciu nowojorskich rodzin mafijnych wcielił się? sam Janusz Gajos! Obok gwiazd kina, m. in. Borysa Szyca i Tomasza Kota wystąpią również pracownicy firm Samsung i Plus, którzy wygrali udział w sztuce w specjalnych castingach.

Zapraszamy do podziwiania fragmentu słuchowiska Ojciec Chrzestny na żywo, już 5 kwietnia o godzinie 18:05 w Programie III Polskiego Radia.

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Jakie prezenty świąteczne złoszczą Polaków?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy