Wiadomości branżowe

NOSPR i Maksymiuk w noworocznym nastroju

NOSPR i Maksymiuk w noworocznym nastroju
W pierwszą niedzielę Nowego Roku, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, jak zawsze na początku stycznia, zaprasza na Poranek noworoczny. Melomanów ucieszy zapewne informacja, że poranek poprowadzi i skomentuje uwielbiany przez publiczność Maestro Jerzy Maksymiuk. W tym roku gościem orkiestry będzie sopranistka Monika Korybalska, która z towarzyszeniem NOSPR wykona znane arie z repertuaru operetkowego Offenbacha, Kálmána i Lehára. Ponadto NOSPR zaprezentuje Kettenbrücke-Walzer i Galop Karnawał w Paryżu Johanna Straussa ojca, Walc Opowieści Lasku Wiedeńskiego, Walc cesarski i Uwerturę do operetki Zemsta nietoperza Johanna Straussa syna oraz wybór części z Suity Karnawał w Londynie Dariusa Milhauda.Koncert rozpocznie się 5 stycznia 2014 o godz. 12.00 w siedzibie NOSPR (sala im. G. Fitelberga; Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 2).Bilety w cenie 70 zł dostępne będą w kasie NOSPR, kasie Teatru Śląskiego (2-4.01.), w punktach Ticketportal (2-3.01) oraz na stronach www.ticketportal.pl, www.ebilet.pl.Uprzejmie informujemy, że rezerwacje nie są już przyjmowane.Kasa biletowa NOSPR

W pierwszą niedzielę Nowego Roku, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, jak zawsze na początku stycznia, zaprasza na Poranek noworoczny. Melomanów ucieszy zapewne informacja, że poranek poprowadzi i skomentuje uwielbiany przez publiczność Maestro Jerzy Maksymiuk.

W tym roku gościem orkiestry będzie sopranistka Monika Korybalska, która z towarzyszeniem NOSPR wykona znane arie z repertuaru operetkowego Offenbacha, Kálmána i Lehára. Ponadto NOSPR zaprezentuje Kettenbrücke-Walzer i Galop Karnawał w Paryżu Johanna Straussa ojca, Walc Opowieści Lasku Wiedeńskiego, Walc cesarski i Uwerturę do operetki Zemsta nietoperza Johanna Straussa syna oraz wybór części z Suity Karnawał w Londynie Dariusa Milhauda.

<

p>Koncert rozpocznie się 5 stycznia 2014 o godz. 12.00 w siedzibie NOSPR (sala im. G. Fitelberga; Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 2).

Bilety w cenie 70 zł dostępne będą w kasie NOSPR, kasie Teatru Śląskiego (2-4.01.),
w punktach Ticketportal (2-3.01) oraz na stronach www.ticketportal.pl, www.ebilet.pl.

Uprzejmie informujemy, że rezerwacje nie są już przyjmowane.

Kasa biletowa NOSPR
2-3.01. od 15.00 do 17.00 oraz 
w dniu poranku od 10.00 (tel. 32 609-03-10)

Informacje: tel. 32 251-89-03, e-mail: [email protected]l

Źródło Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Wielcy polscy kompozytorzy zasiądą w Radzie Programowej NOSPR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy