Wiadomości branżowe

Na wakacje z HOLIDAYCHECK i WPROST24.PL

Na wakacje z HOLIDAYCHECK i WPROST24.PL
Sezon urlopowy właśnie startuje, a wraz z nim rusza nowy serwis internetowy HOLIDAYCHECK.WPROST.PL przygotowany przez HOLIDAYCHECK.PL i WPROST24.PL. W serwisie jego użytkownicy znajdą informacje o hotelach, rekomendacje i opinie  internautów oraz ranking hoteli. Dzięki temu będą mogli znaleźć w sieci hotel dokładnie taki, jakiego potrzebują na rodzinne wakacje, na romantyczny weekend czy na pobyt biznesowy.Obecnie w serwisie znajduje się ponad 3 miliony komentarzy wystawionych przez blisko milion turystów z całego świata, którzy podzielili się swoimi uwagami na temat hoteli zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dla tych, którzy chcą mieć pewność, że wybrany hotel w 100 procentach będzie odpowiadał ich oczekiwaniom, stworzono galerię zdjęć.Aby ułatwić wyszukanie odpowiedniego hotelu, serwisy WPROST24.PL oraz HOLIDAYCHECK.PL stworzyły również ranking najlepszych ośrodków. To internauci decydują o miejscach poszczególnych placówek w tym zestawieniu. To oni zdecydują również, który ośrodek finalnie zdobędzie tytuł Hotelu Roku HOLIDAYCHECK.PL i WPROST24.pl.Hotele są oceniane i rangowane w czterech głównych kategoriach w zależności

Sezon urlopowy właśnie startuje, a wraz z nim rusza nowy serwis internetowy HOLIDAYCHECK.WPROST.PL przygotowany przez HOLIDAYCHECK.PL i WPROST24.PL. W serwisie jego użytkownicy znajdą informacje o hotelach, rekomendacje i opinie  internautów oraz ranking hoteli. Dzięki temu będą mogli znaleźć w sieci hotel dokładnie taki, jakiego potrzebują na rodzinne wakacje, na romantyczny weekend czy na pobyt biznesowy.

Obecnie w serwisie znajduje się ponad 3 miliony komentarzy wystawionych przez blisko milion turystów z całego świata, którzy podzielili się swoimi uwagami na temat hoteli zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dla tych, którzy chcą mieć pewność, że wybrany hotel w 100 procentach będzie odpowiadał ich oczekiwaniom, stworzono galerię zdjęć.

Aby ułatwić wyszukanie odpowiedniego hotelu, serwisy WPROST24.PL oraz HOLIDAYCHECK.PL stworzyły również ranking najlepszych ośrodków. To internauci decydują o miejscach poszczególnych placówek w tym zestawieniu. To oni zdecydują również, który ośrodek finalnie zdobędzie tytuł Hotelu Roku HOLIDAYCHECK.PL i WPROST24.pl.

Hotele są oceniane i rangowane w czterech głównych kategoriach w zależności od położenia geograficznego: Polska, blisko Polski – do 3 godzin lotu, dalej – do 6 godzin lotu oraz egzotycznie – powyżej 6 godzin lotu. Ranking będzie prowadzony przez cały sezon wakacyjny.

W serwisie nie zabrakło także cennych informacji o charakterze poradnikowym. Użytkownicy HOLIDAYCHECK.WPROST.PL dowiedzą się z niego m.in. które polskie plaże nie zostały zanieczyszczone podczas powodzi oraz w jaki sposób uchronić siebie i swoją rodzinę przed chorobami tropikalnymi. Ponadto internauci znajdą tam artykuły o miejscach wartych odwiedzenia.

HOLIDAYCHECK.WPROST.PL to kolejny serwis internetowy w portfolio  AWR Wprost. Do tej pory w sieci pojawiły się serwisy: Wprost24.pl, Gover.pl, Pitbul.pl, InfoTuba.pl, Ludzie.wprost.pl, Praca.wprost.pl, Blogbox.com.pl, WiK.com.pl i Megastore.wprost.pl. Serwis jest dostępny pod adresem: http://holidaycheck.wprost.pl/.

Serwis HOLIDAYCHECK.WPROST.PL bazuje na doświadczeniu zdobytym przez zespół HolidayCheck AG, który prowadzi jeden z największych niemieckojęzycznych portali opiniotwórczych poświęconych urlopom i podróżom. Od 2006 roku większościowym właścicielem HolidayCheck jest notowana na giełdzie spółka TOMORROW FOCUS AG, wiodący dostawca mediów cyfrowych w Niemczech.

A to już wiesz?  Jose Torres i Jarosław Kret już wkrótce w ?Galerii? - wideo

HOLIDAYCHECK.PL jest internetowym  biurem podróży z portfolio produktowym najlepszych polskich touroperatorów oraz niezależnym portalem turystycznym, na którym znajduje się ponad 1,5 miliona opinii o hotelach na całym świecie oraz ponad 1,5 miliona zdjęć i filmów z wakacji. HOLIDAYCHECK.PL ma swoje biuro w Polsce od czerwca 2009. Jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających sie portali turystycznych w kraju. Wzrost sprzedaży wycieczek w porównianu z zeszłym rokiem wynosi 175%.

WPROST24.pl działa od 1995 roku. Serwis zawiera codzienne newsy przygotowane przez dziennikarzy WPROST, wzbogacane komentarzami własnymi i zapraszanych gości. Strony internetowe “Wprost24” umożliwiają przejrzenie tygodnika oraz wyszukanie treści opublikowanych we WPROST od roku 1998. Wydawcą tygodnika WPROST jest AWR WPROST, której większościowym udziałowcem jest Platforma Mediowa Point Group.

Źródło Platforma Mediowa Point Group SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy