Wiadomości branżowe

Fotoblog Roku 2011 – głosowanie na zwycięzcę miesięcznej edycji

Już 15 kwietnia zostanie wyłoniony drugi laureat miesięcznej edycji konkursu Fotoblog roku 2011 organizowanego przez serwis SwiatObrazu.pl. Uczestnicy konkursu mają okazję powalczyć nie tylko o zaszczytny tytuł, ale także o nagrody, których wartość przekracza 12 tysięcy złotych: drukarki fotograficzne firmy Epson, aparaty cyfrowe marki Casio Exilim, bony na zakupy w sklepach House oraz torby i plecaki marki

Już 15 kwietnia zostanie wyłoniony drugi laureat miesięcznej edycji konkursu Fotoblog roku 2011 organizowanego przez serwis SwiatObrazu.pl. Uczestnicy konkursu mają okazję powalczyć nie tylko o zaszczytny tytuł, ale także o nagrody, których wartość przekracza 12 tysięcy złotych: drukarki fotograficzne firmy Epson, aparaty cyfrowe marki Casio Exilim, bony na zakupy w sklepach House oraz torby i plecaki marki Lowepro.

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl co tydzień wyróżniała fotoblogi, na które zwróciła szczególną uwagę, wpisy publikowane były na stronie serwisu. Wśród nich można zobaczyć najróżniejsze fotografie: od podróżniczych, krajobrazowych, fotografii przyrody, aż fotoblog kulinarny.

Jeszcze tylko przez tydzień można głosować na zwycięzcę miesięcznej edycji konkursu.
Cały konkurs trwa do 15 września, regulamin, szczegóły, zasady zgłaszania fotoblogów oraz głosowania dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  W kierunku lepszych zdjęć - trudne warunki oświetleniowe - warsztaty

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy