Wiadomości branżowe

Za wycieczkę w Rainbow Tours zapłacisz po powrocie

Rainbow Tours wraz z Lukas Bankiem wprowadziło dla swoich Klientów możliwość skorzystania z dogodnego kredytu na oferty wycieczkowe lato 2009. Takie rozwiązanie umożliwia turystom spłacenie wybranej wycieczki w ratach, po powrocie. Współpraca między touroperatorem a bankiem minimalizuje także wszelkie formalności, które wiążą się z zaciąganiem kredytu

Rainbow Tours wraz z Lukas Bankiem wprowadziło dla swoich Klientów możliwość skorzystania z dogodnego kredytu na oferty wycieczkowe lato 2009. Takie rozwiązanie umożliwia turystom spłacenie wybranej wycieczki w ratach, po powrocie. Współpraca między touroperatorem a bankiem minimalizuje także wszelkie formalności, które wiążą się z zaciąganiem kredytu indywidualnie.

Kredyt można wziąć na okres od 3 do 12 miesięcy.  Jest on ubezpieczony na wypadek śmierci i całkowitej niezdolności do pracy 0,2% miesięcznie. Oprocentowanie miesięczne kredytu wynosi 1%, a do jego  zaciągnięcia wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach.

Wprowadziliśmy taką opcję na cały katalog lato 2009 licząc się z tym, że obecna sytuacja nie wszystkim Polakom pozwala na skorzystanie z wycieczek w ramach własnych funduszy. W imieniu Klienta załatwiamy wszystkie formalności i podpisujemy umowę z bankiem.  Bank pokrywa całość wycieczki i przesyła gotowe druki, które Klient podpisuje. Najczęściej w ciągu kilku minut do maksymalnie 24 godzin weryfikowana jest zdolność Klienta, po czym wystawiona zostaje dla niego umowa – mówi Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours.

Rainbow Tours współpracuje z Lukas Bankiem już od dłuższego czasu także przy programie lojalnościowym. Wszyscy Klienci płacący kartami Furora Lukas Banku otrzymują specjalne rabaty od cen katalogowych. Jest to odpowiednio: 10% na wszystkie wycieczki, 5% na oferty last minute i „masakrę cenową” oraz 2% na first minute.

 ***

Rainbow Tours S.A. działa na rynku usług turystycznych od 1990  roku i jest jednym z największych polskich touroperatorów. Od października 2007 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W skład grupy kapitałowej Rainbow Tours  wchodzą m.in. portal turystyczny, ponad 40 biur podróży na terenie całego kraju oraz spółka na Ukrainie.

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Rainbow Tours przejmuje

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy