Wiadomości branżowe

3 dni do spotkania Czytelników SwiatObrazu.pl “Oko w oko” w Katowicach

Pozostały trzy dni do spotkania „Oko w oko” organizowanego przez serwis Swiatobrazu.pl dla swoich Czytelników w Katowicach. Spotkanie odbędzie się już 1 kwietnia, a w czasie jego trwania znakomici fotografowie podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami. Na zakończenie spotkania każdy otrzyma wyjątkowy prezent - film szkoleniowy dla fotografów pt. „Uratuj swoje zdjęcia”.

Pozostały trzy dni do spotkania „Oko w oko” organizowanego przez serwis Swiatobrazu.pl dla swoich Czytelników w Katowicach. Spotkanie odbędzie się już 1 kwietnia, a w czasie jego trwania znakomici fotografowie podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami. Na zakończenie spotkania każdy otrzyma wyjątkowy prezent – film szkoleniowy dla fotografów pt. „Uratuj swoje zdjęcia”.

Podczas spotkania Małgorzata Pióro opowie o sztuce patrzenia, jak patrzeć i czuć, aby porządkować w kadrze świat wokół siebie w ułamku sekundy. Zygmunt Novák wprowadzi Uczestników w świat apetycznych zdjęć, przekazując garść wskazówek, jak bez zastosowania profesjonalnego sprzętu wykonać fotografie potraw w domowej kuchni. Marcin Woźniak opowie o histogramie, jako o narzędziu bardzo użytecznym w analizie, ocenie i ustalaniu prawidłowej dla danego zdjęcia ekspozycji.

Uczestnicy spotkania wezmą udział w spacerze fotograficznym, a na zakończenie spotkania zostaną omówione zdjęcia wykonane w plenerze.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się nas stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  W kierunku lepszych zdjęć ? praktyczne warsztaty z portretu w Domu Pracy Twórczej - Pałac w Oborach koło Warszawy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy