Wiadomości branżowe

Zakupy dla malucha z dostawą do domu – pieluszkowy sklep internetowy marki Huggies? na www.pieluszki.pl

Niektóre młode mamy, zaskoczone przedwczesnym porodem, nie zdołały na czas zaopatrzyć się w produkty niezbędne do pielęgnacji – pieluszki, chusteczki nawilżane. Inne, w ferworze obowiązków związanych z opieką nad maleństwem, miały problem ze zrobieniem tradycyjnych zakupów w supermarkecie, a ilość codziennie zużywanych pieluszek była ogromna. Aby ułatwić rodzicom

Niektóre młode mamy, zaskoczone przedwczesnym porodem, nie zdołały na czas zaopatrzyć się w produkty niezbędne do pielęgnacji – pieluszki, chusteczki nawilżane. Inne, w ferworze obowiązków związanych z opieką nad maleństwem, miały problem ze zrobieniem tradycyjnych zakupów w supermarkecie, a ilość codziennie zużywanych pieluszek była ogromna. Aby ułatwić rodzicom pielęgnację i opiekę nad dzieckiem, producent marki Huggies® uruchomił na łamach serwisu www.pieluszki.pl sklep on-line, w którym można zakupić wszystkie produkty z portfolio marki Huggies®. Warto zaznaczyć, że w sklepie internetowym można nabyć także produkty specjalistyczne (np. dla starszych dzieci moczących się w nocy), które nie są dostępne na wszystkich półkach sklepowych. Ta forma sprzedaży artykułów higienicznych niezbędnych do pielęgnacji malucha znacznie ułatwi rodzicom opiekę nad dzieckiem.

Jakie produkty można kupić w sklepie internetowym na www.pieluszki.pl?*

PIELUSZKI
Huggies® Newborn – pieluszki przeznaczone dla noworodków, charakteryzujące się wyjątkową miękkością i przewiewnością. Ich regularne stosowanie od momentu urodzenia malucha jest dobrym sposobem na uniknięcie pieluszkowego zapalenia skóry, a dzięki temu na zapewnienie dziecku komfortu w pierwszych tygodniach życia.

Huggies® Premium – przewiewne pieluszki przeznaczone dla niemowląt posiadających wrażliwą skórę. Wyjątkowe materiały zastosowane w pieluszkach zmniejszają ryzyko wystąpienia podrażnień skóry w postaci zaczerwienień, krosteczek, drobnych ran. Asymetryczny kształt pieluszek oraz ich doskonałe przyleganie w części środkowej umożliwiają dziecku nieograniczoną swobodę ruchów.

Huggies® Classic – pieluszki posiadające wydajny wkład chłonny, który zapobiega przeciekaniu, przewiewną powłoczkę oraz wytrzymałe, wygodne rzepy. Pieluszki te zapewniają komfort maluchom, a jednocześnie mają bardzo przystępną cenę, która nie nadwyręża domowych budżetów.
 
MAJTECZKI SPECJALISTYCZNE
Huggies® Pull Ups – specjalistyczne majtki, pomagające w nauce korzystania z nocnika.  Te cieniutkie i łatwe do zakładania pieluszki chłoną znacznie mniej wilgoci, dzięki temu dzieci zaczynają zauważać, że warto skorzystać z nocniczka.

A to już wiesz?  Praca w studio z modelką, wydruk fotografii, ocena portfolio - warsztaty Krakowskiej Akademii Fotografii

Huggies® DryNites – niezwykle cienkie i wygodne jednorazowe majteczki dla dzieci z problemem "nocnego moczenia". Dzięki wyjątkowej chłonności efektywnie odprowadzają i długotrwale zatrzymują wilgoć. Posiadają elastyczne boki, ułatwiające samodzielne zakładanie i zdejmowanie. Są na tyle dyskretne, że dzieci mogą bez obaw nosić je nawet pod zwykłą piżamką.

Huggies® Little Swimmers – jednorazowe majteczki do pływania, które wyglądem przypominają kąpielówki. Wyjątkowa konstrukcja i specjalny materiał zastosowany w pieluszkach Huggies® Little Swimmers powoduje, że nie ulegają one zniszczeniu po zamoczeniu w wodzie. Ich doskonale wyprofilowane falbanki zapobiegają przeciekaniu, a elastyczne boki łatwo dopasowują się do talii dziecka, zapewniając mu wygodę, higienę i bezpieczeństwo w wodzie.

CHUSTECZKI NAWILŻANE
Huggies® Wet Wipes – chusteczki nawilżane posiadające unikalną strukturę, która sprawia, że są elastyczne i grube, a przy tym niezwykle mięciutkie i delikatne. Dzięki starannie i odpowiednio dobranym składnikom, idealnie nadają się do pielęgnacji wyjątkowo wrażliwej skóry malucha. Występują w trzech wersjach: Huggies® Wet Wipes Pure (chusteczki bezzzapachowe), Huggies® Wet Wipes Classic (posiadające delikatny zapach) oraz Huggies® Wet Wipes Aloe (nasączone aloesem, który łagodzi podrażnienia).
 

Dzięki udogodnieniu w postaci pieluszkowego sklepu on-line mamy oraz tatusiowie za pomocą szybkiego kliknięcia zaopatrzą się w niezbędne produkty marki Huggies® – bez straty energii na czasochłonne, tradycyjne zakupy. Zaoszczędzony czas oraz energię będą mogli w pełni przeznaczyć na wspólne zabawy z maluszkiem.

* Rozmiary oraz ceny poszczególnych produktów dostępne na www.pieluszki.pl

Źródło Huggies. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy