Wiadomości branżowe

Wirtualna Polska Firmą Roku 2010

Wirtualna Polska Firmą Roku 2010
Redakcja Internet Standard nagrodziła firmy szczególnie wyróżniające się w branży internetowej. Firmą Roku 2010 jest, według IS, Wirtualna Polska.Redakcja Internet Standard podczas trwającej właśnie konferencji Internet 2k11 przyznała nagrody przedsiębiorstwom i rozwiązaniom szczególnie wyróżniającym się w branży internetowej. Za najlepszą firmę 2010 roku uznano Wirtualną Polskę. Do zaszczytnego tytułu nominowani byli także Red Sky i Xevin Investments. Tytuł „Firmy Roku 2010” trafił do WP za „konsekwentną realizację strategii zapewniającej Wirtualnej Polsce nie tylko utrzymywanie czołowej pozycji na polskim rynku portali internetowych lecz także rozwój serwisów i zwiększanie oglądalności w poszczególnych kategoriach Megapanelu (wiadomości, publicystyka, biznes, finanse, prawo, oraz rozrywka). Za umiejętne rozwijanie projektu WP.tv”Internet Standard od siedmiu lat wyróżnia wybitne postaci, usługi, spółki rodzimej sceny internetowej, których dokonania wpisują się w historię polskiej branży on-line, które wprowadzają nową jakość do Internetu i

Redakcja Internet Standard nagrodziła firmy szczególnie wyróżniające się w branży internetowej. Firmą Roku 2010 jest, według IS, Wirtualna Polska.

Redakcja Internet Standard podczas trwającej właśnie konferencji Internet 2k11 przyznała nagrody przedsiębiorstwom i rozwiązaniom szczególnie wyróżniającym się w branży internetowej. Za najlepszą firmę 2010 roku uznano Wirtualną Polskę. Do zaszczytnego tytułu nominowani byli także Red Sky i Xevin Investments.
 
Tytuł „Firmy Roku 2010” trafił do WP za „konsekwentną realizację strategii zapewniającej Wirtualnej Polsce nie tylko utrzymywanie czołowej pozycji na polskim rynku portali internetowych lecz także rozwój serwisów i zwiększanie oglądalności w poszczególnych kategoriach Megapanelu (wiadomości, publicystyka, biznes, finanse, prawo, oraz rozrywka). Za umiejętne rozwijanie projektu WP.tv

Internet Standard od siedmiu lat wyróżnia wybitne postaci, usługi, spółki rodzimej sceny internetowej, których dokonania wpisują się w historię polskiej branży on-line, które wprowadzają nową jakość do Internetu i przyciągają do siebie rzesze użytkowników.
Firmami Roku IS były m.in. o2, Onet, Allegro, Nasza Klasa i Arbomedia. Wśród dotychczasowych laureatów tytułu Człowiek Roku znaleźli się m. in.: Tomasz Jażdzyński, Dominik Kaznowski, Tomasz Czechowicz, Piotr Ejdys, Tomasz Józefacki i Maciej Budzich.

W pozostałych kategoriach zwyciężyli:
Człowiek Roku 2010 – Marcin Iwiński i Michał Kiciński (CD Projekt)
Usługi Roku 2010 – Onet VOD
Produkt Roku 2010 – Like
Startup Roku 2010 – Groupon

Konferencja Internet 2k11 to prestiżowe wydarzenie, organizowane przez Internet Standard, skierowane do biznesu internetowego. Biorą w nim udział prezesi, dyrektorzy największych portali, prezesi firm związanych z rynkiem internetowym, przedstawiciele agencji reklamowych, domów mediowych, kadra zarządzająca firm i organizacji działających w obszarze mediów, rynku wydawniczego, ecommerce, mobile i social media oraz przedstawiciele firm finansujących przedsięwzięcia internetowe. Konferencja Internet 2k11 to prezentacje najciekawszych projektów zrealizowanych na przestrzeni ostatniego roku oraz premiery nowych przedsięwzięć, dyskusje panelowe dotykające problemów istotnych dla branży.

A to już wiesz?  Święta z Wirtualną Polską

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy