Wiadomości branżowe

W kierunku lepszych zdjęć – trudne warunki oświetleniowe – warsztaty

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na praktyczne warsztaty fotograficzne „W kierunku lepszych zdjęć – trudne warunki oświetleniowe”. Warsztaty odbędą się 20 listopada 2010 roku w Kopalni Soli w Bochni, przeznaczone są dla wszystkich, których interesuje poznanie technik fotografowania w trudnych warunkach oświetleniowych przy wykorzystaniu lamp błyskowych wbudowanych w aparat oraz reporterskich. Uczestnicy

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na praktyczne warsztaty fotograficzne „W kierunku lepszych zdjęć – trudne warunki oświetleniowe”. Warsztaty odbędą się 20 listopada 2010 roku w Kopalni Soli w Bochni, przeznaczone są dla wszystkich, których interesuje poznanie technik fotografowania w trudnych warunkach oświetleniowych przy wykorzystaniu lamp błyskowych wbudowanych w aparat oraz reporterskich. Uczestnicy warsztatów poznają sprzęt oraz nauczą się dobierać akcesoria potrzebne do wykonywania zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych. Poznają również podstawowe cechy i możliwości aparatów cyfrowych, które pozwalają efektywniej wykorzystywać zarówno światło zastane, jak i błyskowe. Podczas warsztatów zostaną pokazane sposoby modelowania światła błyskowego.

Obszerny program warsztatów obejmuje takie tematy jak: fotografowanie w trudnych warunkach oświetleniowych bez użycia statywu, wykonywanie zdjęć słabo oświetlonych wnętrz, zastosowanie lamp błyskowych. Na koniec przewidziana jest biesiada, w czasie której będzie można wymieniać doświadczenia i dzielić się spostrzeżeniami.

Zajęcia prowadzone będą zarówno w formie teoretycznej, jak i praktycznej, podczas ćwiczeń praktycznych przewidziana jest praca z profesjonalną modelką.

Szkolenie jest płatne, w cenie uczestnicy otrzymują certyfikat poświadczający ukończenie kursu, materiały szkoleniowe, obecność przewodnika, organizator zapewnia również przerwę kawową oraz obiadokolację.

Więcej informacji, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Konkurs Fotoblog Roku 2011 - wybór Czytelników miesięcznej edycji

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy