Wiadomości branżowe

Tysiące książek audio na Nexto.pl

W grudniu do oferty Nexto, lidera na rynku cyfrowej prasy i książek w Polsce, dołączonych zostanie kilka tysięcy książek audio. Użytkownicy będą mogli wybierać spośród tysięcy polsko- i obcojęzycznych pozycji, dostępnych w formacie plików mp3 do ściągnięcia. Tak znaczący przyrost oferty sprawi, że Nexto stanie się zdecydowanie największym polskim sklepem z

W grudniu do oferty Nexto, lidera na rynku cyfrowej prasy i książek w Polsce, dołączonych zostanie kilka tysięcy książek audio. Użytkownicy będą mogli wybierać spośród tysięcy polsko- i obcojęzycznych pozycji, dostępnych w formacie plików mp3 do ściągnięcia. Tak znaczący przyrost oferty sprawi, że Nexto stanie się zdecydowanie największym polskim sklepem z książkami do słuchania, oferującym asortyment kilkukrotnie większy niż konkurencyjne serwisy.

Tak znaczące zwiększenie oferty to kolejny sygnał, że rynek książek audio będzie rozwijał się dynamicznie. Zaryzykuję stwierdzenie, że stanie się najbardziej rozwojowym segmentem całego krajowego rynku książki – ocenia Bartłomiej Roszkowski, prezes NetPress Digital, właściciela Nexto. – Nie ukrywam, że zamierzamy zdobyć i na długo utrzymać pozycję lidera, wykorzystując nasz potencjał i bazując na doświadczeniach jako dostawcy elektronicznych publikacji – dodaje.

Wśród książek do słuchania, dostarczanych przez Nexto, znajdzie się szeroki wybór tytułów niemiecko- oraz anglojęzycznych. Pozycje te dedykowane są przede wszystkim osobom, chcącym w praktyczny sposób polepszyć bądź utrwalić znajomość języków obcych, poprzez kontakt z najlepszą literaturą światową. Oprócz tradycyjnych kursów językowych znajdą też klasykę oraz najnowsze światowe bestsellery. Jednocześnie systematycznie do oferty dołączane będą również polskie książki.

W Polsce coraz bardziej doceniany jest potencjał biznesowy, jaki stanowią książki audio. Tym bardziej, że idea słuchania książek znana jest od dziesięcioleci, choćby w formie słuchowisk radiowych, czy też utworów nagrywanych na archaicznych już  nośnikach, takich jak płyty analogowe i kasety. Obecnie, dzięki wykorzystaniu powszechnego i akceptowalnego przez praktycznie wszystkie urządzenia formatu mp3, książki audio mają szansę na stałe zagościć w odtwarzaczach i na komputerach polskich użytkowników.

<

p>Nexto, udostępniając kilka tysięcy książek, przyczynia się do likwidacji ostatniej bariery, jaką wciąż jest bez wątpienia ograniczony asortyment tytułów, skutecznie uniemożliwiający wykorzystanie potencjału, jaki mają książki czytane przez lektorów.   

A to już wiesz?  Antonio Citterio - znany architekt i projektant zawitał do Polski.

                  

NetPress Digital jest w Polsce liderem w zakresie sprzedaży czasopism, książek oraz książek audio w wersji elektronicznej. Każdy z produktów znajdujących się na www.nexto.pl można nabyć taniej, bezpiecznie, w najnowocześniejszej dostępnej technologii oraz bez konieczności czekania na fizyczną przesyłkę pocztową. NetPress prowadzi także www.nextranet.pl, serwis pozwalający dosłownie każdemu na założenie swojego sklepu z gotowym asortymentem i zupełnie za darmo w ciągu 5 minut. Nextranet jest w głównej mierze dedykowany portalom, blogom, vortalom, które chciałby w szybki sposób wzbogacić swoją ofertę, o sklep z ofertą ściśle powiązaną z wybraną przez siebie specjalizacją. W ramach sieci Nextranet od stycznia 2008 powstało już ponad 10000 dedykowanych sklepów, zarabiających realne pieniądze na sprzedaży produktów elektronicznych.

Źródło NetPress Digital Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy