Wiadomości branżowe

Samsung: Wybraliśmy najpiękniejsze kuchnie

Wyrafinowane wzornictwo, znakomite pomysły projektantów, stylowe aranżacje gotowych kuchni i cenne nagrody – zakończyły się ponad czteromiesięczne zmagania o tytuł najpiękniejszej kuchni i najciekawszego projektu wnętrza kuchennego w ramach konkursu ,,Kuchnia inspirowana Samsungiem”. Nagrody wręczono zwycięzcom podczas uroczystej gali.Zarówno właściciele kuchni, jak i profesjonalni projektanci zaskoczyli samych organizatorów: na konkurs ogłoszony przez Samsung Electronics Polska napłynęło bardzo wiele interesujących projektów i zdjęć gotowych kuchni. Warunkiem uczestnictwa w zabawie wspieranej przez firmę CAD Projekt i miesięcznik „Dobre Wnętrze” było wykorzystanie w zgłoszonych kuchniach co najmniej trzech urządzeń marki Samsung.Pomysł konkursu zrodził się z chęci propagowania kreatywnego podejścia do aranżacji wnętrz kuchennych oraz nagrodzenia najciekawszych kuchni wyposażonych w AGD marki Samsung. Klienci firmy, którzy zgłosili swoje wnętrza do konkursu, mieli szansę na zwrot kosztów zakupionych sprzętów do kwoty 8 tys. zł. Natomiast pula nagród dla projektantów wyniosła w sumie 16 tys., a oprócz pieniędzy, każdy z

Wyrafinowane wzornictwo, znakomite pomysły projektantów, stylowe aranżacje gotowych kuchni i cenne nagrody ? zakończyły się ponad czteromiesięczne zmagania o tytuł najpiękniejszej kuchni i najciekawszego projektu wnętrza kuchennego w ramach konkursu ,,Kuchnia inspirowana Samsungiem?. Nagrody wręczono zwycięzcom podczas uroczystej gali.

Zarówno właściciele kuchni, jak i profesjonalni projektanci zaskoczyli samych organizatorów: na konkurs ogłoszony przez Samsung Electronics Polska napłynęło bardzo wiele interesujących projektów i zdjęć gotowych kuchni. Warunkiem uczestnictwa w zabawie wspieranej przez firmę CAD Projekt i miesięcznik ?Dobre Wnętrze? było wykorzystanie w zgłoszonych kuchniach co najmniej trzech urządzeń marki Samsung.

Pomysł konkursu zrodził się z chęci propagowania kreatywnego podejścia do aranżacji wnętrz kuchennych oraz nagrodzenia najciekawszych kuchni wyposażonych w AGD marki Samsung. Klienci firmy, którzy zgłosili swoje wnętrza do konkursu, mieli szansę na zwrot kosztów zakupionych sprzętów do kwoty 8 tys. zł. Natomiast pula nagród dla projektantów wyniosła w sumie 16 tys., a oprócz pieniędzy, każdy z autorów otrzymał program do projektowania CAD Kuchnie MAX. Wszyscy wyróżnieni dostali także roczne prenumeraty magazynu ?Dobre Wnętrze?.

?Poziom prac nadesłanych na konkurs pokazał, że nasze urządzenia inspirują do tworzenia niepowtarzalnych i oryginalnych kuchni. Gratulujemy zwycięzcom wyczucia stylu i niebagatelnych pomysłów w aranżacji sprzętów. Cieszymy się, że wybrali właśnie nasze urządzenia, które tworzymy ze szczególną dbałością o ich funkcjonalność i design? ? mówi Piotr Stelmachów z Samsung Electronics Polska.

Wybór najlepszej aranżacji kuchennej oraz projektu nie był łatwy, bowiem wiele zgłoszeń wyróżniało się świetnym rozplanowaniem przestrzeni i niepowtarzalnymi pomysłami na aranżację kuchni. Spośród nich jury konkursu nagrodziło prace i aranżacje kuchenne następujących autorów:

Konkurs I ? Projekt kuchni:
I miejsce ? Bartłomiej Drabik z Krakowa
II miejsce ? Karolina Kobosko z Warszawy
III miejsce ? Martyna Paluszkiewicz z Łodzi

Konkurs II ? Zrealizowana kuchnia:
I miejsce ? Magdalena Kuran z Żyrardowa
II miejsce ? Szymon Nowak z Wrocławia
III miejsce ? Anna Kaczmar z Sulechowa

A to już wiesz?  Konkurs fotograficzny serwisu otoWakacje.pl - ?Polska w obiektywie?

Wyróżnienia specjalne przyznane przez CAD Projekt:
Żaneta Galor ? Kliniska Wielkie
Anna Wejksznia ? Wrocław

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy