Wiadomości branżowe

Radzimy Dobrze Rodzimy! ? Internetowa Szkoła Rodzenia Huggies?

Producent pieluszek marki Huggies® przygotował dla rodziców oczekujących na dziecko pierwszą w Polsce Internetową Szkołę Rodzenia, dostępną w serwisie www.pieluszki.pl

Producent pieluszek marki Huggies® przygotował dla rodziców oczekujących na dziecko pierwszą w Polsce Internetową Szkołę Rodzenia, dostępną w serwisie www.pieluszki.pl

Szkoły rodzenia powstały, aby przygotować psychicznie oraz fizycznie rodziców do czynnego udziału w porodzie. Pokazać wskazówki dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa dziecka w momencie przyjścia na świat. W szkole rodzenia rodzice zdobywają praktyczne umiejętności związane z okresem ciąży, porodu, a także pielęgnacji i żywienia nowonarodzonego maleństwa.

Dotychczas wiele przyszłych mam oraz tatusiów rezygnowało z zajęć w szkołach rodzenia, gdyż nie do końca wiedzieli czego mogą się po nich spodziewać i jakie to przyniesie efekty. Teraz każda mama wraz z istotnym udziałem tatusia może o każdej porze i w dowolnym miejscu skorzystać z pierwszej w Polsce Internetowej Szkoły Rodzenia uruchomionej w serwisie www.pieluszki.pl. Dzięki niej przyszli rodzice poznają klimat panujący na zajęciach oraz przykładowe ćwiczenia poprawiające samopoczucie i kondycję, dzięki którym przekonają się, że regularne wizyty w szkole rodzenia dostarczą im wiedzy i odwagi w opiece nad maluchem.

Internetowa Szkoła Rodzenia to cykl filmów zawierających ćwiczenia, które pomogą przygotować rodziców do tego wyjątkowego wydarzenia, jakim jest poród. Program został przygotowany przy współpracy najlepszych specjalistów z zakresu położnictwa, pediatrii, psychologii i fizjoterapii dziecięcej, którzy na co dzień prowadzą zajęcia z przyszłymi rodzicami. Prezentowane sposoby nawiązywania kontaktu z dzieckiem w fazie prenatalnej ułatwią rodzicom nawiązywanie dialogu, poznawanie potrzeb i zachowań nienarodzonego jeszcze maleństwa. Poszczególne odcinki filmów odpowiednio przygotują przyszłą mamę na poród, pokażą techniki pozwalające zmierzyć się z bólem i znaleźć siłę, aby przetrwać kryzys i bez obaw urodzić maleństwo. Przedstawią jak racjonalnie postępować, opiszą rodzaj skurczy i inne objawy, które decydują o tym, że dziecko wkrótce przyjdzie na świat.

 

Źródło Huggies. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Jedź na Roskilde Festival z WP.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy