Wiadomości branżowe

Nowy serwis www.badaniedna.pl na rynku technologii zdrowia

Nowy serwis www.badaniedna.pl na rynku technologii zdrowia
Na rynku pojawił się nowy serwis www.badaniedna.pl, który został stworzony z myślą o wykorzystaniu nowoczesnej technologii badania DNA do ustalenia ojcostwa (także w okresie ciąży), ustalenie różnego rodzaju relacji biologicznego pokrewieństwa takich jak na przykład dziecko-dziadkowie, sprawdzenia płci dziecka przed narodzinami, przygotowania spersonalizowanej diety, ustalenia pochodzenia czy podatności na choroby.We współpracy z partnerami z Ameryki i Anglii serwis oferuje kompleksowy obszar wsparcia niedostępny do tej pory na rynku polskim. Oprócz głównych obszarów działalności, czyli możliwości ustalenia ojcostwa, przygotowania innowacyjnej diety DNA, ustalenia pochodzenia wspiera swoich Klientów również w niestandardowym obszarze na przykład wykrycia podatności na wrażliwość na leki czy ustalenia pochodzenia przodków.Serwis został stworzony przez doświadczonych pasjonatów genetyki. Powstał z myślą o wykorzystaniu potencjału badań DNA w codziennym życiu człowieka. Działa od miesiąca i już

Na rynku pojawił się nowy serwis www.badaniedna.pl, który został stworzony z myślą o wykorzystaniu nowoczesnej technologii badania DNA do ustalenia ojcostwa (także w okresie ciąży), ustalenie różnego rodzaju relacji biologicznego pokrewieństwa takich jak na przykład dziecko-dziadkowie, sprawdzenia płci dziecka przed narodzinami, przygotowania spersonalizowanej diety, ustalenia pochodzenia czy podatności na choroby.

We współpracy z partnerami z Ameryki i Anglii serwis oferuje kompleksowy obszar wsparcia niedostępny do tej pory na rynku polskim. Oprócz głównych obszarów działalności, czyli możliwości ustalenia ojcostwa, przygotowania innowacyjnej diety DNA, ustalenia pochodzenia wspiera swoich Klientów również w niestandardowym obszarze na przykład wykrycia podatności na wrażliwość na leki czy ustalenia pochodzenia przodków.

Serwis został stworzony przez doświadczonych pasjonatów genetyki. Powstał z myślą o wykorzystaniu potencjału badań DNA w codziennym życiu człowieka. Działa od miesiąca i już cieszy się dużym zainteresowaniem.

Nowa forma wykorzystania genetyki w codziennym życiu człowieka to przełom na polskim rynku. Stworzyliśmy, produkt który w łatwy i kompleksowy sposób pozwala wykorzystać zaawansowane technologie genetyki dla przeciętnego odbiorcy. Wykorzystując badania DNA możemy na przykład ustalić biologiczne powiązania ludzi np. ojciec-dziecko. To tylko jedna  z wielu możliwości wykorzystania badań DNA w codziennym życiu. Na rynku amerykańskim tego typu rozwiązania są powszechne. Podążając za współczesnymi trendami chcieliśmy zaoferować tego rodzaju serwisy także w Polsce – mówi Dariusz Pełka, właściciel serwisu.

Serwis www.badaniedna.pl, należący do firmy Interactive Voice News,  wyznacza nowy kierunek wykorzystania potencjału badań DNA. We współpracy z wyspecjalizowanymi w obszarze badań genetycznych laboratoriami naukowymi z USA oraz Angli umożliwia skorzystanie z najnowszych osiągnięć nauki i wyników badań klinicznych w codziennym życiu.

***

Serwis http://www.badaniedna.pl/ należy do firmy Interactive Voice News zajmującej się tworzeniem oraz zarządzaniem systemami webowymi, poprzez które oferuje nowoczesne usługi takie jak dostęp do informacji z Internetu z wykorzystaniem technologii syntezy mowy, testów DNA itp.

Źródło Inni Klienci. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nierówne szanse polskich dzieci. UNICEF opublikował raport dotyczący nierówności społecznych wśród dzieci w krajach wysoko rozwiniętych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy