Wiadomości branżowe

Nauka w blasku festiwalowych atrakcji

Ruszamy już 28 maja, we czwartek. Aż do niedzieli przygotowaliśmy dla dzieci, młodzieży i dorosłych 157 odsłon Bałtyckiego Festiwalu Nauki na Politechnice Gdańskiej. Nie trzeba biletów, przepustką jest ciekawość świata! Zapraszamy na eksperymenty, pokazy i wykłady. Każdy znajdzie coś dla siebie – babcia z wnuczkiem, tata z nastolatkiem, mam z córką, gimnazjalista

Ruszamy już 28 maja, we czwartek. Aż do niedzieli przygotowaliśmy dla dzieci, młodzieży i dorosłych 157 odsłon Bałtyckiego Festiwalu Nauki na Politechnice Gdańskiej. Nie trzeba biletów, przepustką jest ciekawość świata! Zapraszamy na eksperymenty, pokazy i wykłady.

Każdy znajdzie coś dla siebie – babcia z wnuczkiem, tata z nastolatkiem, mam z córką, gimnazjalista z kolegą i licealistki. Będzie mowa o wyprawach na Marsa, walki stoczą roboty, adeptki fizyki podejmą eksperymenty w kuchni, na basenie modelowym burzyć będziemy fale sprawdzając możliwości modeli statków, zaprosimy Państwa na wycieczkę po polskich dworach i całkiem prawdziwą przejażdżkę solarną taksówką po Motławie, Japonka z Japonii przeprowadzi kurs jedzenia pałeczkami, a dzieci wprowadzimy w poważny świat pieniędzy. Kalendarz Bałtyckiego Festiwalu Nauki na Politechnice Gdańskiej pęka w szwach. Cały weekend spędzić można na pożytecznej zabawie, która nie tylko odkrywa piękno nauki, ale i oswaja ze światem, dla wielu tajemniczym.

Ciekawostkowe opowieści o 15 imprezach BFN na PG: http://www.pg.gda.pl/event/bfn/

Program BFN na Politechnice Gdańskiej: http://www.pg.gda.pl/festiwal/

 

 

Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Polacy najchętniej jedzą z rodziną i przyjaciółmi

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy