Wiadomości branżowe

Mama jest kobietą! – wejdź na blog Karoliny Malinowskiej o macierzyństwie

www.mamajestkobieta.pl – to blog Karoliny Malinowskiej, mamy dwóch synów: dwuletniego Fryderyka i 9-miesięcznego Christiana, o byciu kobietą oraz o spełnianiu się w roli matki. Karolina Malinowska, stylistka, dziennikarka i

www.mamajestkobieta.pl – to blog Karoliny Malinowskiej, mamy dwóch synów: dwuletniego Fryderyka i 9-miesięcznego Christiana, o byciu kobietą oraz o spełnianiu się w roli matki. Karolina Malinowska, stylistka, dziennikarka i modelka opisuje uroki i trudy macierzyństwa.

<

p>To blog na tematy, które niestety w Polsce wciąż pozostają tabu: o nas – kobietach, które po urodzeniu dziecka i zostaniu mamami boją się myśleć o swoich kobiecych potrzebach, zapominają o troszczeniu się o siebie.

Karolina Malinowska, odważnie i intrygująco, udowadnia i namawia wszystkie mamy, aby nie zapomnieć, że oprócz bycia fantastyczną matką można pozostać fascynującą kobietą!

Na blogu można obejrzeć też video spotkania Karoliny z ekspertami na temat odżywiania, pielęgnacji skóry po porodzie, wydarzeń i miejsc dedykowanych mamom.

Blog prowadzony jest pod patronatem marki Humana.

www.mamajestkobieta.pl

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Wyraźne spojrzenie na świat. Dla jednych ? normalność, dla drugich - marzenie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy