Wiadomości branżowe

Ericsson ufundował Stypendium dla Studentek warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych

Kolejna edycja stypendium Galerii Ericsson. Dwie studentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Aleksandra Czerniawska i Anna Lasota stworzą cykl prac, w którym ukazane zostanie wzajemne przenikanie się technologii i natury. Prace studentek Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych zostaną umieszczone w Galerii Ericsson, znajdującej się w siedzibie firmy przy Alejach Jerozolimskich 92. Wernisaż

Kolejna edycja stypendium Galerii Ericsson. Dwie studentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Aleksandra Czerniawska i Anna Lasota stworzą cykl prac, w którym ukazane zostanie wzajemne przenikanie się technologii i natury. 

Prace studentek Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych zostaną umieszczone w Galerii Ericsson, znajdującej się w siedzibie firmy przy Alejach Jerozolimskich 92. Wernisaż wystawy Cztery Pory Roku planowany jest na 14 listopada 2008 w Rektoracie ASP przy Krakowskim Przedmieściu 5.

Prace stypendystek zostaną również umieszczone w kalendarzu firmowym na rok 2009 i jednocześnie posłużą jako katalog wystawy. 

Galeria Ericsson działa od 1999 roku, a celem jej działania jest promocja młodych artystów wywodzących się z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W ramach Galerii zrealizowano dotychczas czternaście wystaw, a gościło na nich wielu powszechnie dziś uznanych, artystów. Program stypendialny Galerii Ericsson realizowany jest po raz drugi. Stypendystkami w roku ubiegłym były Agata Dobrowolska i Anna Panek.

Ericsson jest wiodącym na świecie dostawcą usług i serwisów dla operatorów telekomunikacyjnych. Będąc liderem rynku technologii komórkowych 2G i 3G, dostarcza usługi komunikacyjne i zarządza sieciami, które służą ponad 195 milionom użytkowników. Portfolio firmy zawiera infrastrukturę sieci stałych i mobilnych, Internet szerokopasmowy oraz rozwiązania multimedialne dla operatorów, firm i deweloperów. Spółka Sony Ericsson zapewnia konsumentom spersonalizowane telefony komórkowe.

Ericsson realizuje wizję „komunikacji dla wszystkich" poprzez innowacje, technologie i zrównoważone rozwiązania biznesowe. Firma jest obecna w 185 krajach, w 2007 roku ponad 70.000 pracowników wygenerowało dochód wysokości 27,9 miliardów USD (189 miliardów SEK). Założona w 1876 roku z siedzibą w Sztokholmie w Szwecji, firma Ericsson jest obecna na giełdach Sztokholmu, Londynu i NASDAQ.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na strony www.ericsson.com lub www.ericsson.mobi 

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nagrody Znaku i Hestii wręczone

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy