Wiadomości branżowe

Bank Pocztowy odlicza godziny do Smooth Festivalu Złote Przeboje 2010

22 maja br. w Bydgoszczy, już po raz drugi, odbędzie się Smooth Festival - wielkie wydarzenie muzyczne, którego partnerem jest Bank Pocztowy. Zeszłoroczna i zarazem pierwsza edycja Smooth Festivalu przyciągnęła do Bydgoszczy ponad 8- tysięczną rzeszę fanów muzyki. Sukces imprezy spowodował, że festiwal znalazł się również w tegorocznym kalendarzu bydgoskich wydarzeń

22 maja br. w Bydgoszczy, już po raz drugi, odbędzie się Smooth Festival – wielkie wydarzenie muzyczne, którego partnerem jest Bank Pocztowy.

Zeszłoroczna i zarazem pierwsza edycja Smooth Festivalu przyciągnęła do Bydgoszczy ponad 8- tysięczną rzeszę fanów muzyki. Sukces imprezy spowodował, że festiwal znalazł się również w tegorocznym kalendarzu bydgoskich wydarzeń muzycznych. Partnerem Smooth Festivalu Złote Przeboje 2010 r. jest Bank Pocztowy, który w tym roku obchodzi swoje 20-lecie istnienia.

– Dla Banku Pocztowego tegoroczny festiwal jest okazją do świętowania 20 lat obecności na rynku. Dlatego na terenie festiwalu stworzyliśmy specjalną strefę, do której zaprosiliśmy wszystkich pracowników naszego Banku z całej Polski – mówi Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego.
– Ze względu na bliski związek z Bydgoszczą, Bank Pocztowy od lat współpracuje z miastem, szczególnie mocno wspierając kulturę, sztukę oraz sport. Stąd też nasze zaangażowanie w festiwal, który w ubiegłym roku został uznany za najważniejsze wydarzenie w całym regionie kujawsko-pomorskim –  dodaje rzecznik Banku.

Już 22 maja, na przygotowanej specjalnie na tę okazję na Wyspie Młyńskiej scenie, wystąpią m.in. takie gwiazdy, jak Emmanuelle Seigner, Vaya Con Dios, Ive Mendes. Swój najnowszy projekt „Muza Miast” zaprezentuje natomiast wybitny dyrygent młodego pokolenia – Adam Sztaba, który do współpracy zaprosił wyśmienitych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej: Natalię Kukulską,  Marię Peszek, Macieja Maleńczuka, Mietka Szcześniaka, Natu oraz Piotra Cugowskiego.

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Po prostu "Szef" Nikon D3X - najnowszy test redakcji SwiatObrazu.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy