Regionalne

Organizujesz wigilię firmową? Wiemy skąd zamówisz wybitne ciasta!

Informacja prasowa
Poznań, 6 grudnia 2019 r.

Organizujesz wigilię firmową? Wiemy skąd zamówisz wybitne ciasta!
Cukiernia z 55 letnimi tradycjami to rozwiązanie dla twojego biznesu.

Planując święta w miejscu pracy lub prezenty dla partnerów warto zamówić je w miejscu, które daje gwarancję jakości. Cukiernia Wise Cafe znajduje się w hotelu Mercure Poznań Centrum, istnieje już 55 lat i posiada bogatą ofertę ciast, które mogą wzbogacić świąteczne stoły!
Profesjonalnie i z tradycją
W trakcie przygotowań do firmowych imprez świątecznych należy poszukać miejsca, w którym wypieki przygotowywane są z najwyższej jakości produktów oraz zaspokoją gusta nawet najwybredniejszych koneserów. Cukiernicy z Wise Cafe już od wielu dekad dbają o to, aby na świątecznych stołach, tych w domach, jak i firmowych pojawiały się wypieki najwyższej klasy. W okresie świątecznym skupiają się na klasykach, które są niezmienne od lat, a dzięki niezmiennym przepisom, dają gwarancję smaku i powtarzalności.
Podstawa świąt to klasyczne wypieki
Flagowymi wypiekami są sprzedawane w tysiącach makowce: z lukrem lub z kruszonką, piernik sułtański przekładany powidłami i masą czekoladową, którego co roku robimy około 300 kilogramów i to właśnie na niego zarabiamy ciasto już w lutym oraz miodownik. Na Boże Narodzenie pieczemy także serniki, torty serowe, krajankę piernikową, keks i babki, które chociaż kojarzą się z Wielkanocą często goszczą na stołach w grudniu. Oczywiście poza tymi pozycjami, dostępnych jest także 50 pozycji ze stałego asortymentu cukierni. – zapisy na zamówienia świąteczne prowadzimy już od października, a można je odbierać aż do Wigilii. Nasze produkty to doskonały pomysł na świąteczny prezent dla partnerów biznesowych, z pewnością docenią oni upominek, który będą mogli zabrać do domu. Robimy wszystko, aby gotowe produkty były jak najświeższe i spełniały wszelkie wymagania naszych klientów. – mówi Maria Przybylska, F&B Manager.
Nowy koncept
Wise Cafe to unikatowyny koncept kawiarni, zaprojektowanej zgodnie z założeniami programu zrównoważonego rozwoju Grupy Accor i Grupy Orbis – Planet 21. Niskoemisyjność i podejście „Zero Waste” to jedne z jego głównych filarów. Wise Cafe jest odpowiedzią na wyzwanie stojące przed twórcami konceptu modernizacji hotelu Mercure Poznań Centrum. Świeżo wypalana kawa od progu wita niesamowitym zapachem łączącym się z aromatami wypiekanych na miejscu ciast. Świeże, zdrowe przygotowywane na miejscu przekąski

***

O Mercure
Sieć Mercure grupy Accor zaprasza do wyjątkowych, inspirowanych lokalnie hoteli.
Mercure to jedyna marka hoteli klasy średniej, która łączy siłę międzynarodowej grupy z bezkompromisowym podejściem do jakości oraz ciepłą atmosferą hoteli osadzonych w lokalnej społeczności. Hotele Mercure prowadzone przez entuzjastycznych hotelarzy goszczą podróżujących w celach biznesowych i turystów w wielu miejscach świata. Mercure to ponad 810 hoteli w 62 krajach, idealnie usytuowanych w centrach miast, nad morzem lub w górach.
Accor to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4900 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencjach na całym świecie.
mercure.com | accorhotels.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy