Regionalne

Sprawdzone prezenty last minute!

Materiały prasowe, grudzień 2019 r.

OCHNIK pod choinkę
Sprawdzone prezenty last minute!

Święta Bożego Narodzenia to idealny czas, aby okazać uczucia bliskim, docenić przyjaciół i współpracowników. W poszukiwaniu wyjątkowych upominków, które wywołają uśmiech na ich twarzach, zajrzyjcie do salonów oraz sklepu internetowego OCHNIK!

Wysokiej jakości torby, teczki, portfele, rękawiczki i paski, modna odzież, a także ciepłe dzianinowe czapki, szale czy kominy doskonale sprawdzą się w tej roli. A jeśli wolicie, aby Wasi bliscy sami dokonali wyboru, sprezentujcie im kartę podarunkową OCHNIK, którą można wykorzystać w ciągu roku od wydania.

Trudny wybór?
Jak wybrać prezent, który sprawi radość? Zanim zdecydujecie się na zakup, zastanówcie się, co lubi osoba, którą chcecie obdarować lub bacznie wsłuchujcie się jej słowa. Może już od dawna wysyła sugestie, których dotąd nie udało się Wam odczytać? Jeśli nadal macie kłopot, w naszej galerii znajdziecie kilka uniwersalnych propozycji, które powinny okazać się prezentowym strzałem w dziesiątkę! Inspiracji szukajcie także na www.ochnik.com.

OCHNIK na święta – Promocja!
Aż do 24 grudnia w salonach i sklepie internetowym OCHNIK świąteczna promocja – Cała galanteria do -50%! Nie przegapcie okazji! Kupcie prezent już dziś i w spokoju czekajcie na święta!

***

**
OCHNIK to polska firma z 30-letnią tradycją posiadająca sieć ponad 100 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy