Zakupy

Wyjątkowy kalendarz na czterech łapach

Informacja prasowa
Warszawa, 30 listopada 2018

Wyjątkowy kalendarz na czterech łapach

Czy duże, czy małe, z długim włosem lub sierścią jak igiełki – psy to najlepsi przyjaciele człowieka. Te, które mieszkają w kochających domach są prawdziwymi skarbami i codziennymi zdobywcami ludzkich serc. Są jednak na świecie takie, których nikt nie chciał, przerażone i smutne, często z pierwszymi bardzo złymi doświadczeniami z człowiekiem. Aby pomóc tym najbardziej potrzebującym i samotnym, marka Beko stworzyła kalendarz, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc Fundacji dla szczeniąt Judyta.

Mokry nos i oczy jak węgielki oraz merdający ogon w pakiecie – to najczęściej widzą pracownicy Fundacji dla szczeniąt Judyta, kiedy patrzą na swoich podopiecznych. I chociaż każdy z psów pod ich opieką jest wyjątkowy i niesamowity, to aż trudno uwierzyć, że nikt jeszcze nie dał im domu pełnego miłości i szczęścia. Są wśród nich psy po przejściach i po wypadkach, takie jak mały Fijo, którego Fundacja uratowała po tragicznym pobiciu. Są takie z niepełnosprawnościami, których pracownicy pieszczotliwie nazywają „niepełnosprytkami” i maluchy które dopiero co rozpoczęły przygodę na świecie – niestety od razu samotnie.

Fundacja nie przechodzi koło tych psich dzieci obojętnie, a jej pracownicy marzą, aby każdy z maluchów znalazł w końcu prawdziwy dom. To właśnie z myślą o nich powstał jedyny w swoim rodzaju, noworoczny kalendarz Beko tworzony we współpracy z Fundacją dla szczeniąt Judyta. Każda złotówka z kalendarza zamienia się w kawałek posłania, miskę karmy czy umówioną wizytę u weterynarza. Kupując ten wyjątkowy zbiór zdjęć psiaków przedstawionych w codziennych sytuacjach możesz bez trudu wyobrazić sobie jak piękne byłoby życie, gdyby w Twoim domu zamieszkał kudłaty przyjaciel. To także prawdziwa gratka dla wielbicieli czworonogów i możliwość wsparcia Fundacji, która na co dzień szuka im kochających rodzin, ale co najważniejsze ratuje ich zdrowie i życie.

W Beko nie zapominamy o tym, że dom to nie tylko ludzie, bo czujemy się odpowiedzialni zarówno za właścicieli zwierząt, jak i same czworonogi. Z Fundacją dla szczeniaków Judyta połączył nas wspólny cel i przekonanie, że każdy pies powinien mieć kochającą rodzinę. To wyjątkowe miejsce nie tylko znajduje domy dla swoich małych podopiecznych, ale bardzo często ratuje ich zdrowie i życie. Fundacja daje im nadzieje na lepsze jutro, a my chcemy być częścią tego ważnego procesu – mówi Michał Grzeliński, Beko Marketing Director East Europe.

Kalendarz stworzony przez Beko zachęca do adopcji psiaków i wsparcia psich maluchów w każdy możliwy sposób. Kalendarz można zakupić poprzez portal Allegro Charytatywni, a cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby Fundacji, w tym na budowę większego domu tymczasowego ze specjalnym oddziałem dla psów niepełnosprawnych – Judytowo.
Więcej szczegóły dotyczących akcji znajdziecie pod linkiem: https://www.beko.pl/lp-pupil/

Dodatkowe informacje o marce BEKO
Beko to druga największa w Europie marka, która w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne sprzęty domowe m.in.: pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki do naczyń, suszarki automatyczne czy kuchenki elektryczne. Od 2014 roku oficjalny sponsor klubu piłkarskiego FC Barcelona, a od 1 lipca 2018 roku – jego Główny Partner. W 2018 roku Beko zainicjowało kampanię społeczną „Jedz jak Mistrz” z udziałem piłkarzy FCB, która ma na celu pomoc rodzicom w zdrowszym żywieniu dzieci (www.beko.pl/jedzjakmistrz).

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy