Ślub Ślub i wesele

Jesienno-zimowy ślub. Czy warto?

Informacja prasowa

Trębki Nowe, 21 listopada 2018r.

Późna wiosna i lato, to szczyt ślubnego sezonu dzięki ciepłej temperaturze i kwitnącej przyrodzie. Zapominamy często, że pozostałe pory roku mają wiele uroku, a zimowe czy późnojesienne przyjęcie jest wspaniałym przeżyciem. Może nawet nie zdajemy sobie sprawy z zalet tego pomysłu? Dajmy się ponieść fantazji! Co zyskujemy? Na co zwrócić uwagę wybierając salę? Podpowiada ekspert z Dworu Złotopolska Dolina.
Nastrojowo i klimatycznie
Sala weselna zimą może wyglądać pięknie i bardzo nastrojowo – kominek, świece, muzyka, dekoracje kwiatowe… taką scenerią na pewno zaskoczymy gości. Dodajmy do tego otaczające budynek ośnieżone drzewa i ogród, rozpalony kominek, a efekt zachwyci wszystkich obecnych na wydarzeniu. Decydując się na tego typu elementy zyskujemy również gwarancję, ciepłych, nastrojowych zdjęć, które będą pamiątką na całe życie. W naszym obiekcie przestrzenie zaprojektowane są w taki sposób, aby zarówno w sali, jak i na zabudowanym w tarasie, można było rozpalić kominek i zaczarować gości bajkową atmosferą – podkreśla Jakub Urbaniak, właściciel dworu Złotopolska Dolina, czyli miejsca znanego z przyjęć weselnych wielu celebrytów i sportowców.
Korzystne ceny, wolne terminy
Wybór terminu w miesiącach późnojesiennych i zimowych, to nie tylko wyjątkowa sceneria, ale również możliwość znalezienia korzystnych ofert cenowych i większego wyboru wolnych terminów. To świetna okazja dla par, którym zależy na szybkiej organizacji ślubu i wesela. Z myślą o takich osobach w Złotopolskiej Dolinie przygotowany jest np. specjalny pakiet Last Minute / All Inclusive. Oferta jest skierowana do młodych par, które nie mają czasu na organizację przyjęcia i obejmuje kompleksową realizację wesela w listopadzie, grudniu i styczniu.
Atrakcje dla gości
Zima, śnieg i niska temperatura to idealne warunki do zorganizowania dodatkowych atrakcji dla gości – kuligu z konnym zaprzęgiem lub ogniska. Dzięki temu przyjęcie będzie oryginalne, a goście poznają nowy sposób na weselną zabawę. Niespodzianki można zaplanować również na dzień popularnych „poprawin” -Po całonocnej zabawie zarówno parze młodej, jak i gościom, proponujemy regenerację sił w gorącej balii – podpowiada Jakub Urbaniak.
Wyraziste kolory
Przyjęcia weselne z reguły kojarzą się z kolorami bieli lub pasteli. Dlaczego jednak nie zdecydować się na coś oryginalnego? Zima to doskonały pretekst, bo sięgnąć po wyraziste bordo lub ciemną zieleń. Połączenie ich ze złotym oświetleniem stwarza atmosferę domowego ciepła i jest przy tym niezwykle eleganckie. Nie dotyczy to tylko dekoracji, ale również dodatków, takich jak bukiet panny młodej czy skarpetki pana młodego. Idealnym zamiennikiem kwiatowych dekoracji mogą być jodłowe gałązki, kokardy czy drobne bombki. Wszystko zależy od naszej fantazji, dajmy się jej ponieść!
Egzotyczna podróż
Większość młodych par marzy, by po uroczystości ślubnej pojechać w niezapomnianą podróż we dwoje, już jako mąż i żona. Zima to idealny moment na dalekie podróże, ponieważ pogoda w popularnych destynacjach – Tajlandii, na Kubie czy Filipinach jest wtedy najpiękniejsza. W tym okresie znajdziemy równie ciekawe oferty wyjazdów w znacznie bliższe miejsca, korzystając z atrakcyjnych, pozasezonowych rabatów.

Dwór Złotopolska Dolina to położona około pół godziny drogi od Warszawy, w gminie Zakroczym, posiadłość, specjalizująca się w organizacji przyjęć weselnych, ale też innych uroczystości rodzinnych oraz szkoleń firmowych, warsztatów i konferencji. Więcej informacji na stronie: www.zlotopolskadolina.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy