Regionalne

Aromatyczna herbata na Święta Wielkanocy

Informacja prasowa
Poznań, 26 marca 2018 r.

Wiosenny klimat, suto zastawiony stół, a dookoła wiele uroczych zajączków, baranków i kolorowych pisanek. Tym charakteryzują się radosne Święta Wielkanocy. Jest to także dodatkowa okazja w roku, aby spędzić czas z rodziną, nadrobić wspólne rozmowy i zrelaksować się przy filiżance ulubionej herbaty.
Nieodłącznym elementem polskich świąt, także Świąt Wielkanocy, jest aromatyczna herbata, dzięki której czas jakby staje w miejscu. Co więcej, dobrze dobrany napar może podkreślić smak przygotowanych potraw, poprawić trawienie czy stać się kolejnym tematem do rozmowy.
Istotną kwestią jest także sposób zaparzania herbaty, ponieważ temperatura wody i czas trzymania w niej torebki wpływa nie tylko na smak, ale i na właściwości. Warto pamiętać, że herbata zielona zaparzana przez 3 minuty pobudza, zaś ta, którą będziemy trzymać dłużej sprawi, że poczujemy się zrelaksowani i gotowi do snu. Herbaty ziołowe, np. mięta lub rumianek, także wymagają od nas większej uwagi – ich pozytywne działanie odczujemy wtedy, gdy zalejemy torebki wodą o temperaturze około 80 stopni. Pamiętajmy o tym podając herbatę naszym gościom.
Marka Ahmad Tea London na Święta Wielkanocne proponuje produkty, które świetnie sprawdzą się podczas spotkań rodzinnych. Konsumenci w jednym opakowaniu mogą znaleźć wiele rodzajów herbat, dzięki czemu każdy z gości wybierze coś dla siebie. Kolekcje są dostępne zarówno w zwykłych pudełkach, jak i w drewnianych szkatułkach czy metalowych puszkach. Oryginalne opakowania mogą stać się stałym elementem dekoracji pomieszczeń, ale przede wszystkim będą idealnym miejscem na przechowywanie herbaty czy kawy, gdyż dają pewność zachowania aromatu.
Classical Selection Ahmad Tea London sprawdzi się idealnie w każdym domu, ponieważ jest to zbiór klasycznych herbat czarnych, zielonych i ziołowych. Ten szeroki wybór umożliwi nam dobranie smaku zarówno do nastroju, jak i do upodobań naszych gości.
Evergreen Selection Ahmad Tea London – kompozycja zielonych herbat. Kolorowe opakowanie wprowadzi wiosenny klimat do domu, a intensywny aromat sprawi, że każda wolna chwila będzie wyjątkowa.
Exclusive mix – ekskluzywna kolekcja Ahmad Tea London to eleganckie drewniane pudełko, które bez obaw można zostawić otwarte, aby dać wolność wyboru naszym gościom. Dzięki szczelnemu zamknięciu każdej herbaty, będziemy mieli zapas aromatycznych naparów na długi czas.
Herbaty liściaste w puszkach, np. Earl Grey Tea czy English Tea No. 1. Ahmad Tea London to rozwiązanie dla zdecydowanych smakoszy. Opakowanie może na stałe zagościć w kuchni i służyć nam zawsze, bez względu na okazję i liczbę gości.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o Ahmad Tea London:
Firma Ahmad Tea powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od czterech pokoleń pieczołowicie czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz dystrybucji. Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku. Dział jakości kontroluje każdą partię zebranych liści przed rozpoczęciem procesu mieszania, następnie akceptuje gotowe mieszanki przed ich zapakowaniem. Szczegółowa kontrola gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości, niepowtarzalnego koloru, zapachu i smaku w każdej filiżance herbaty. Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych smakowych, zielonych smakowych, naparów owocowych w opakowaniach dla detalu, gastronomi oraz jako ekskluzywne prezenty.
Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/AhmadTeaPolska oraz stronę www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o LEVANT Foods:
LEVANT FOODS- importer, eksporter i producent najwyższej jakości produktów spożywczych – to firma z ponad 25-letnią tradycją. Odkąd powstała w 1991 r., stała się ważnym partnerem handlowym dla polskich i zagranicznych firm. Dynamiczny rozwój i przemyślana polityka firmy sprawiły, że zaufali nam znani i cenieni światowi producenci artykułów spożywczych, z którymi współpracujemy na zasadach wyłączności.
Wysoką pozycję rynkową firmy potwierdzają liczne wyróżnienia, m.in.: uzyskany wielokrotnie tytuł “Gazele Biznesu”, certyfikat D&B – “Przejrzysta firma” oraz członkostwo w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.levant.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy