Aktualności

Mistrz jest w każdym z nas!

Łódź, 9 lutego 2017 r.
Informacja prasowa

Mistrz jest w każdym z nas! Kamil Stoch podjął wyzwanie Atlasa!

Przed nami wyjątkowy pojedynek mistrzów. Certyfikowany fachowiec ATLAS, mistrz glazurnik Przemysław Dynak rzuca wyzwanie najlepszemu skoczkowi narciarskiemu
i mistrzowi olimpijskiemu Kamilowi Stochowi. Panowie zamienią się rolami i spróbują odnaleźć
w sobie mistrza w zupełnie nowych profesjach. Który z nich okaże się najlepszy w całej rywalizacji? Pierwszy odcinek pokazujący zmagania mistrzów będzie można obejrzeć już 13. lutego na kanale YouTube oraz Facebook’u ATLAS.

Wyjątkowa zamiana ról
Jedno spojrzenie na statystyki wystarczy, by przekonać się, że mamy do czynienia z prawdziwymi mistrzami w swoim fachu. W ramach projektu „Mistrz jest w każdym z nas” Kamil Stoch – najlepszy polski skoczek i Przemysław Dynak – certyfikowany fachowiec ATLAS, zamienią się pracą i przez dwa dni będą wykonywać zadania z nieznanych sobie dziedzin. Kto sprawdzi się lepiej w nowej roli? Mistrz olimpijski czy może fachowiec ATLAS? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się od 13 lutego!

Kolejna odsłona kampanii Poznaj Mistrza ma na celu pokazanie, że każdy z nas jest w czymś dobry, choć często nawet o tym nie wiemy. Powinniśmy pielęgnować zarówno nasze umiejętności zawodowe jak i pasje. Ta zdrowa rywalizacja pomiędzy Kamilem Stochem, a Przemysławem Dynakiem udowadnia, że uczestnicy projektu są w stanie wykonywać prace, które z pozoru wydawałyby się dla nich niemożliwe. Mistrz jest w każdym z nas, wystarczy go tylko znaleźć – mówi Jacek Bik, kierownik komunikacji w Atlas.

Jak w nowej roli sprawdzi się Kamil Stoch? Czy Przemysław Dynak ma szansę na sportową karierę? Kto okaże się mistrzem w nie swoim fachu? Tego dowiemy się oglądając odcinki „Mistrz jest w każdym z nas”. Start już 13. lutego na profilu facebook Atlas oraz na kanale YouTube firmy.

https://www.youtube.com/watch?v=EJ5wCA4szFU

English: FIS Ski Jumping World Cup, Four Hills Tournament, Bischofshofen 2017. Image shows Kamil Stoch (POL) at the award ceremony. Autor Ailura, Wikipedia

Similar Posts