Konkurs fotograficzny ?Sztuka Faktu w obiektywie?

Interesujesz się fotografią, reportażem, światem mediów? Jeśli odpowiedź na każde z tych pytań brzmi ?tak? ? czekamy właśnie na Ciebie! Weź udział w konkursie i wygraj udział w wyjątkowym spotkaniu ze znawcą reportażu!

Każdy uczestnik III Festiwalu Sztuki Faktu może sprawdzić swój fotoreporterski warsztat. Celem konkursu jest wyłonienie autora najlepszej fotorelacji z festiwalu.

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, to świetna okazja nawet dla początkujących fotografów. Robienie zdjęć to wyrażanie swoich wrażeń, pokazywanie rzeczywistości przez pryzmat siebie. Zadanie konkursowe jest lekkie, ale mam nadzieję zobaczyć wiele ciekawych i niebanalnych fotografii ? mówi Jacek Smarz, fotograf zasiadający w komisji konkursowej.

Najważniejsze zasady konkursu

  • Konkurs fotograficzny jest otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich.
  • Uczestnik konkursu powinien przygotować fotorelację składającą się z fotografii wykonanych podczas wszystkich dni III Festiwalu Sztuki Faktu.
  • Fotorelacja powinna zawierać od 10 do 15 zdjęć, które zdaniem autora są reprezentatywne dla wydarzenia i jego charakteru.
  • Zrobione zdjęcie w formie elektronicznej w formacie JPG w jakości oryginalnej, z hasłem ?Konkurs: Sztuka Faktu w obiektywie? w temacie maila, należy przysyłać pocztą elektroniczną na adres:[email protected]. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko uczestnika, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Przesyłane zdjęcie nie powinno zawierać jakiegokolwiek podpisu czy znaku wodnego wtopionego w zdjęcie.
  • Termin przesłania zdjęć: piątek, 8 maja 2015 roku, godzina 12.00.

Nagrodą w konkursie jest spotkanie z Jackiem Snopkiewiczem ? dyrektorem artystycznym III Festiwalu Sztuki Faktu, polskim dziennikarzem, publicystą, scenarzystą oraz przedstawicielami Akademii Telewizyjnej TVP.

Uwaga! Z uwagi na ograniczenia techniczne prosimy o to, aby wiadomości wysłane pod adres [email protected] nie przekraczały 10 MB. W przypadku większej ilości fotografii, prosimy o przesyłanie ich w odrębnych e-mailach.

* * *

Organizatorami III Festiwalu Sztuki Faktu są Miasto Toruń, Toruńska Agenda Kulturalna i Telewizja Polska. W komitecie honorowym zasiadają Juliusz Braun, prezes Zarządu Telewizji Polskiej oraz Michał Zaleski, Prezydent Miasta Torunia. Partnerem festiwalu jest niemiecka telewizja publiczna MDR (Mitteldeutscher Rundfunk). Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Toruńska Agenda Kulturalna. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top