Prezenty

Mikołajkowy prezent? Podaruj moc koloru!

Mikołajkowy prezent? Podaruj moc koloru!

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Zgodnie z tradycją, dzień św. Mikołaja to czas, kiedy obdarowujemy najbliższych drobnymi upominkami. Jednak, jak co roku pojawia się pytanie: co wybrać? My podpowiadamy, jak mikołajkowy prezent może być jednocześnie zabawny i funkcjonalny.

Przy takich okazjach niewątpliwie Najwięcej radości czerpią najmłodsi. I właśnie o nich nie możemy zapominać, szukając prezentów mikołajkowych. Cały ogrom możliwości wyboru warto zawęzić do poszukiwania prezentów, które nie tylko bawią, ale przydadzą się na codzień. Z pomocą przychodzi marka Vippi Design, oferująca kolorową odzież dla mam i córek. Oryginalne wzory, które charakteryzują ubranka od Vippi, są niezwykle atrakcyjne nie tylko dla mam, ale przede wszystkim dla ich dzieci. Bo właśnie to, co kolorowe, żywe i oryginalne, przyciąga uwagę maluchów. W zimowej kolekcji nie zabrakło niezbędnych o tej porze roku kompletów: ciepłych czapek i kominów w oryginalnych kolorach.

Oferta Vippi Design nie ogranicza się jednak tylko do sprzedaży odzieży. W sklepie znajdziemy też wiele ciekawych propozycji, od kolorowych gadżetów, przez maskotki, aż po elementy wystroju wnętrz. Dużą popularnością cieszą się komplety ozdobnych poduszek z modnym motywem mandali, czy wygodne pufy w różnych rozmiarach. Dzięki zróżnicowanym produktom marki, gadżety od Vippi Design będą uniwersalne i odpowiednie jako mikołajkowy prezent dla każdego. Ci, którzy uwielbiają ciepło docenią miękkie kocyki, od spodu wykończone miłym w dotyku materiałem minky. Ciekawą propozycją prezentową będzie poduszka w kształcie ulubionego zwierzaka, która jest jednocześnie maskotką. A dla mam będzie można znaleźć wiele modeli wygodnej odzieży.

mi__poduszka (Kopiowanie)

bluzka_dziecko

bluzka_kobieta

czapka_komin

kocyk1

kot_poduszka

leginsy_kobieta (Kopiowanie)

poduszka1 (Kopiowanie)

pufa6 prz_d (Kopiowanie)

spodnica_dziecko (Kopiowanie)

Wszystkie propozycje marki Vippi Design można obejrzeć na stronie internetowej www.vippidesign.com.

www.facebook.vippidesign.pl

Similar Posts