Wiadomości branżowe

“Pielęgniarki” – świetny start i kolejny tydzień ze wzrostem oglądalności

W piątek 2 maja o godzinie 12:52 ponad milion widzów oglądało 23. odcinek nowego codziennego serialu paradokumentalnego „Pielęgniarki”, produkowanego przez ATM Grupa dla stacji Polsat. Był to jednocześnie najlepiej do tej pory oglądany odcinek – 0,8 mln widzów. Średnia widownia nowej produkcji wynosi 634 tys. Pierwszy odcinek serialu Telewizja Polsat wyemitowała 31 marca o godz. 12.00.

W piątek 2 maja o godzinie 12:52 ponad milion widzów oglądało 23. odcinek nowego codziennego serialu paradokumentalnego ?Pielęgniarki?, produkowanego przez ATM Grupa dla stacji Polsat. Był to jednocześnie najlepiej do tej pory oglądany odcinek ? 0,8 mln widzów. Średnia widownia nowej produkcji wynosi 634 tys.

Pierwszy odcinek serialu Telewizja Polsat wyemitowała 31 marca o godz. 12.00. ?Pielęgniarki? zaliczyły świetny start – ponad 629 tys. widzów i 19% udziałów w grupie komercyjnej. Oglądalność z odcinka na odcinek rośnie  ? w piątym tygodniu, w porównaniu z pierwszym tygodniem emisji, aż o 10% wzrosła liczba widzów w grupie 16 ? 49.

Serial jest liderem pasma, a jego udziały w grupie komercyjnej plasują się na blisko 18%.

?Pielęgniarki? to emocjonująca opowieść o ludziach, ich problemach, codziennych dylematach na tle szpitalnego życia i przede wszystkim o kobietach, które wykonują bardzo szlachetny, choć niełatwy zawód. Bohaterki odcinka to pielęgniarki przydzielone do pacjenta, którego historia stanowi kanwę danego odcinka. Serial opowiada też o życiu w obrębie samego szpitala, sporach pomiędzy personelem, kłótniach na temat podziału obowiązków i konfliktach na linii szefowa ? podwładne.

?Pielęgniarki? emitowane są od 31 marca w Telewizji POLSAT, codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 12.00. Producentem wykonawczym serialu jest ATM Grupa S.A.

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy