Wiadomości branżowe

Majówka na Podhalu

Szukając pomysłu jak spędzić tegoroczną majówkę, nie można pominąć oferty naszych niezawodnych górali. Zbójnicy, koncerty, ogniska, konkursy i zabawy to tylko nieliczne z atrakcji, jakie czekają na turystów decydujących się spędzić ten majowy czas w urokliwej Białce Tatrzańskiej.

<

p>Pierwszy weekend maja to doskonała okazja do zorganizowania rodzinnego wyjazdu, odpoczynku w gronie znajomych czy też po prostu regeneracji sił z dala od miasta. Oferta turystyczna bogata jest w różnego rodzaju pakiety. Jednak z czego skorzystać, aby nie opróżnić portfela i jednocześnie spełnić swoje oczekiwania?

Warto przejrzeć podhalańskie propozycje. Nasze Tatry nigdy nie zawodzą, a górale jak nikt inny potrafią zadbać o rozrywkę i relaks w jednym. Również w tym roku w Białce Tatrzańskiej nie zabraknie atrakcji zarówno dla małych, jak i dużych.

? Nasza podhalańska majówka to już tradycja. Co roku odwiedzają nas tysiące osób, które wiedzą, że u nas znajdą niezapomniane wrażenia ? komentuje Joanna Łazarczyk, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Termy Białka. A zapowiada się bardzo ciekawie. Już 1 maja będzie można posłuchać białczańskich bajań na szczycie Kotelnicy, upiec kiełbaski przy góralskim ognisku i wziąć udział w wyborach nolepsego zbójnika.

Fani mocniejszego brzmienia na pewno ucieszą się z koncertu folkowo-rockowego zespołu Ino Ros.

Jeśli weekend w Białce Tatrzańskiej, to nie może zabraknąć wizyty w Termie Białka ? kompleksie basenów termalnych. – Pobyt w naszym obiekcie to nie tylko rozrywka, ale również relaks i korzyści płynące z kąpieli w mineralnych wodach termalnych. Tego nie można pominąć na mapie majówkowych atrakcji ? dodaje Joanna Łazarczyk.

To właśnie w Termie Białka 3 maja odbędzie się rodzinne piknikowanie, podczas którego będzie można wziąć udział w rodzinnym konkursie kulinarnym. Gościem specjalnym będzie Paweł Loroch ? dziennikarz radiowy i telewizyjny znany m.in. z ?Pytania na śniadanie? oraz audycji w Antyradiu, a także popularny ekspert kulinarny. Oprócz tego na gości obiektu czekać będą zajęcia aqua fitnessu, zumby czy zorbingu po wodzie.

Źródło Terma Białka. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts