Wiadomości branżowe

Przedświąteczny weekend ze sztuką

Spotkania z artystami prezentującymi różne formy sztuki, możliwość zakupu dzieł bez pośredników, a także darmowe warsztaty biżuterii z sutaszu ? Park Handlowy Bielany zaprasza na przedświąteczny Weekend ze Sztuką.

<

p>Współczesne tempo życia i liczne obowiązki sprawiają, że większość z nas w bardzo ograniczony sposób korzysta z kulturalnej oferty. Jednak bez względu na gusta i sposób życia wszyscy odczuwamy potrzebę kontaktu ze sztuką, otaczania się pięknymi, ciekawymi przedmiotami. Dlatego też Park Handlowy Bielany postanowił umożliwić swoim klientom takie spotkanie dzięki akcji ?Weekend ze Sztuką?.

Ideą ?Weekendu ze Sztuką? jest stworzenie bezpośredniej platformy spotkań artystów z odbiorcami i miłośnikami artystycznej twórczości. W przedświąteczny weekend 12 i 13 kwietnia w pasażu Parku Handlowego Bielany będzie można obejrzeć prace polskich artystów (również związanych z Dolnym Śląskiem), a także porozmawiać z nimi i nabyć na miejscu wystawione dzieła: obrazy, grafikę, ceramikę, rękodzieło i sztukę użytkową.

Oprócz tego na chętnych czekać będą darmowe warsztaty sutaszu – modnej techniki tworzenia kolorowej i bardzo dekoracyjnej biżuterii. Będzie to okazja nie tylko do twórczego rozwijania wyobraźni i umiejętności, ale także do relaksu i wytchnienia w okresie przedświątecznych przygotowań. Warsztaty rozpoczynać się będą w sobotę i niedzielę w godz. 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 oraz 19.00 ? z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązywać będą zapisy. Każdy uczestnik będzie mógł zabrać ze sobą własnoręcznie stworzone ozdoby.

?Weekend ze Sztuką? ma szansę stać się cyklicznym przedsięwzięciem, podczas którego odwiedzający Park Handlowy Bielany stykać się będą z różnymi artystami i dziedzinami sztuki, a także uczestniczyć w coraz to nowych warsztatach twórczych.

Zapraszamy na ?Weekend ze Sztuką? 12 i 13 kwietnia 2014 r. w godz. 10.30 ? 20.00 do pasażu Parku Handlowego Bielany (w sąsiedztwie hipermarketu Tesco).

Patronat medialny nad ?Weekendem ze Sztuką? objęły Radio Wrocław i Radio RAM.

Źródło Park Handlowy Bielany. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Biskup Ryszard Bogusz   #Dni Reformacji   #Helmut Sch   #Zwierzchnik Diecezji Wroc