Wiadomości branżowe

Rzeczpospolita, Logo, Cztery Kąty, Legimi? wypróbuj aplikacje, za darmo

Już 24 marca startuje promocja dla posiadaczy wybranych modeli smartfonów i tabletów Samsung – do 24 czerwca br. będą oni mogli korzystać bezpłatnie m. in. z takich aplikacji jak Rzeczpospolita, Viva! Polska, Cztery Kąty i Legimi. Najświeższe wiadomości z kraju i świata, porady dla urządzających mieszkanie, artykuły dotyczące artystów, aktorów i gwiazd - do

Już 24 marca startuje promocja dla posiadaczy wybranych modeli smartfonów i tabletów Samsung ? do 24 czerwca br. będą oni mogli korzystać bezpłatnie m. in. z takich aplikacji jak Rzeczpospolita, Viva! Polska, Cztery Kąty i Legimi.

Najświeższe wiadomości z kraju i świata, porady dla urządzających mieszkanie, artykuły dotyczące artystów, aktorów i gwiazd – do przeczytania w autobusie w drodze do pracy czy w domu przy filiżance kawy. Od 24 marca do 24 czerwca br. posiadacze wybranych modeli smartfonów i tabletów Samsung będą mogli pobrać i bezpłatnie korzystać z wielu aplikacji, które dostarczą codzienną dawkę informacji, a także rozrywki.

W zależności od rodzaju posiadanego urządzenia, promocja obejmować będzie inne aplikacje. Posiadacze wybranych modeli smartfonów Samsung będą mogli przez trzy miesiące oddawać się lekturze dziennika Rzeczpospolita, a także tygodnika opiniotwórczego Newsweek oraz, dzięki aplikacji Legimi, wybierać interesujące pozycje spośród czterech tysięcy e-booków. Fanom audiobooków spodoba się z kolei aplikacja Audioteka ? z propozycją trzech książek audio. Jest też niespodzianka dla zmotoryzowanych ? przez 30 dni uzyskają oni dostęp do nawigacji po polskich drogach, a dodatkowo przez 7 dni – licencję na wybrany kraj europejski z oferty Navmax World i Navmax Traffic Control.

Posiadacze wybranych modeli tabletów Samsung, oprócz wyżej wymienionych aplikacji będą mogli skorzystać z dodatkowych propozycji. Specjalnie dla panów, którzy uwielbiają gadżety, w promocji będzie aplikacja magazynu Logo. Z kolei wielbicielkom świata show-biznesu z pewnością spodoba się aplikacja dwutygodnika Viva! Polska lub Cztery Kąty ? dedykowana tym wszystkim, którzy chcą urządzić swój dom stylowo. Ostatnią z niespodzianek od Samsung jest usługa VoD Onet, w ramach której będzie można bezpłatnie obejrzeć dostępne materiały video, a także ? wyłącznie dla posiadaczy wybranych modeli urządzeń Samsung ? trzy dodatkowe filmy.

Promocja będzie trwać od 24 marca do 24 czerwca br.. Skorzystać z niej mogą posiadacze wybranych modeli smartfonów i tabletów Samsung. Pełna lista urządzeń objętych promocją oraz więcej informacji na temat akcji dostępne będą od 24 marca na stronie: www.aplikacje.samsung.pl.

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy