Wiadomości branżowe

Stopklatka TV – jeszcze więcej filmów i seriali w Telewizji Osobistej

Już 15 marca br. oferta Telewizji Osobistej Netii poszerzy się o nowy kanał filmowy ? Stopklatka TV w jakości HD. Tym samym aktualnie dostępna, rewolucyjna oferta telewizyjna Netii składać się będzie z aż 176 kanałów w tym 58 w HD, z najbogatszą i najbardziej przystępną cenowo ofertą filmowo-serialową.

<

p>Pod koniec zeszłego roku, Netia – w ramach nowej, przełomowej oferty pakietów tematycznych Telewizji Osobistej – zaoferowała swoim klientom m.in. pakiet ?Kino?, który zawiera 8 kanałów emitujących głównie filmy (w tym 4 w jakości HD) oraz pakiet ?Seriale?, zawierający aż 15 kanałów (4 w HD), nadających przede wszystkim seriale.

Wymienione pakiety kosztują 10 zł miesięcznie każdy. W skład pakietu ?Kino? wchodzą: Ale Kino+ HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, Sundance Channel HD, TCM, CBS Europa, Polsat Film oraz Kino Polska. W pakiecie ?Seriale? dostępne są:Polsat Romans, TVP Seriale, AXN HD, AXN Spin HD, AXN black, AXN white, Comedy Central, Comedy Central Family, Fox HD, FoxLife HD, Universal Channel, 13 Ulica, SciFi Universal, CBS Action i CBS Drama.

Teraz do listy kanałów filmowych dostępnych w ofercie Netii dołączy Stopklatka TV w wysokiej rozdzielczości (HD). Kanał ten wejdzie w skład pakietu ?Na start? w ramach wspomnianej nowej oferty Telewizji Osobistej oraz znajdzie się w Pakiecie Komfortowym na pozycji 148.

Stopklatka TV to nowy, pierwszy ogólnodostępny kanał filmowy w Polsce, nadawany też w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Na tej antenie widzowie obejrzą m.in. najlepsze komedie, trzymające w napięciu thrillery, poruszające dramaty, filmy sensacyjne, kostiumowe, a w przyszłości również programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

 

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Computer Arts   #Izabela Wit   #Stowarzyszenie Tw   #Wojciech Tkaczy