Wiadomości branżowe

Jubileusz Krzysztofa Krawczyka

W minioną sobotę w sali Kijów Centrum w Krakowie odbył się wspaniały koncert Krzysztofa Krawczyka. Było to wydarzenie szczególne, bowiem artysta przybył do Krakowa by świętować 50-lecie swojej działalności estradowej.

<

p>Krzysztof Krawczyk zaprezentował fanom, którzy po brzegi wypełnili salę w Kijów Centrum, swoje największe przeboje. Zachwyt widowni i brawa, którymi nagrodzony został artysta, najlepiej świadczą o wyjątkowości tego widowiska. Nie zabrakło życzeń, wspomnień i wzruszeń. Piosenkarz otrzymał od TEEKANNE i Małopolskie.TV specjalnie na tą okazję przygotowany tort oraz dyplom z gratulacjami z okazji tak wspaniałej rocznicy.

Podczas wydarzenia artysta poznał także wyniki Plebiscytu na Największe Przeboje Krzysztofa Krawczyka ogłoszonego przez Małopolskie.TV przy współpracy z TEEKANNE. Na czele zestawienia znalazła się piosenka ?Rysunek na szkle?, tuż za nią natomiast takie przeboje jak ?Byle było tak?, ?Parostatek? i ?Bo jesteś ty?.

Relację z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=2isjHPjfC8A

Na 50- lecie swojej działalności artystycznej Krzysztof Krawczyk przygotował dla fanów nie tylko dedykowaną trasę koncertową. Wkrótce ukaże się także płyta wydana specjalnie z tej okazji. Nosić będzie ona tytuł ?Pół wieku człowieku?. Gościnnie pojawi się na niej wykonawca muzyki reggae Ras Luta.

TEEKANNE jeszcze raz gratuluje artyście i życzy dalszych sukcesów oraz wielu lat na scenie.

 

Foto dla Małopolskie.TV i TEEKANNE: Marcin Hałczyński

Współpraca: Music Media Press- Marcin Żygadło

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts