Wiadomości branżowe

Gwiazdy różnych programów talent show w Warszawie

Co łączy artystów związanych z różnymi kuźniami talentów, takimi jak: ?The Voice of Poland?, ?Must be the music? czy ?X-Factor?? Kasię Moś, Mateusza Krautwursta, Antka Smykiewicza , Marcina Czyżewskiego, zespoły The Chance i Sound?n?Grace (Anię Żaczek, Kamila Mokrzyckiego, Adama Michalczyka czy Marię Juźwin)?

<

p>Szukamy odpowiedzi na to pytanie. Od połowy lutego na instagramie można znaleźć zdjęcia ze studia nagrań, garderoby i prób choreograficznych.

Oficjalnych informacji brak. Na razie na profilu codziennie pojawiają się nowe zdjęcia. Nie wiemy co myśleć, sądząc po liczbie zaangażowanych artystów i zdjęciach z prób, ale liczymy na coś większego, tym bardziej, że zaangażowanych jest tylu młodych ludzi, którzy ostatnio nie mogą narzekać na brak projektów.

Gospelowy Sound?n?Grace, znany z ?Mam Talent?, zajęty nagraniami materiału nad najnowszą płytę Mroza, znalazł czas by przyjechać do Warszawy. Kasia Moś zaledwie miesiąc temu debiutowała singlem Zatracam się, a również znalazła czas na udział w tym przedsięwzięciu. Jej talent wielokrotnie porównywano z możliwościami wokalnymi Edyty Górniak.

Na zdjęciach widzimy Mateusza Krautwursta, wokalistę, producenta i finalistę licznych programów talentowych, i Antka Smykiewicza, którzy rywalizowali ze sobą w finale “The Voice of Poland” (Mateusz był podopiecznym Kayah, a Antek ? Piaska). Jest też zespół The Chance ? wspólne przedsięwzięcie uczestniczek ?X Factora?, czyli połączonych przez jurorów kobiet o niezwykłych głosach i charyzmie: Magdy Adamiak, Agnieszki Latusek i Moniki Marcol. Jest i Marcin Czyżewski, wielokrotny uczestnik ?Szansy na sukces? i ?Must be the music?, który jest chyba najbardziej kompletowanym przez internautów wokalistą w Polsce.

Co szykują? Może lada dzień podadzą więcej szczegółów.

Źródło: www.instagram.com/l4friends

Źródło Starcom. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Aukcje Fundacji Hospicja   #Donalda Tuska   #Katarzyny Skrzyneckiej   #Narodowy Fundusz Zdrowia