Wiadomości branżowe

Premiera najnowszego albumu i transmisja live koncertu The Intuiton Orchestra w NuPlays!

Premiera najnowszego albumu z wytwórni For Tune na NuPlays.pl. Na fanów czekają: album w MP3, streaming koncertu premierowego na żywo w sieci oraz limitowane, kolekcjonerskie zestawy płyt.

Scena Intuitywna Domu Wydawniczego For Tune zaprasza na premierę najnowszego albumu “To the inside” formacji The Intuition Orchestra z udziałem Marcina Olaka. Album dostępny jest na platformie NuPlays.pl w formie cyfrowej (MP3, 320 kbps) oraz w pakiecie z płytą CD.

Ponadto, na NuPlays można kupić bilet na ?wirtualny koncert? czyli transmisję na żywo w internecie koncertu The Intuition Orchestra, który odbędzie się 20 lutego w warszawskim klubie Powiększenie. Oglądanie transmisji możliwe będzie z dowolnego miejsca na świecie, na wszelkich urządzeniach posiadających zainstalowany program Adobe Flash Player. Streaming realizowany będzie za pośrednictwem kilku kamer wideo i będzie miksowany w czasie rzeczywistym. Na potrzeby transmisji realizowany będzie także oddzielny miks audio.

Oferta dostępna jest na stronie http://intuition.nuplays.pl

Koncerty w ramach Sceny Intuitywnej Domu Wydawniczego For Tune będą odbywać się raz w miesiącu. Każdy koncert będzie niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Muzyka tworzona będzie na żywo przez wybitnych improwizatorów, którzy bardzo często spotkają się w scenie po raz pierwszy.

 

20 lutego The Intuition Orchestra zagra w składzie:

Ryszard Wojciul ? saksofony, klarnety, EWI

Bolek Błaszczyk ? instrumenty klawiszowe, wiolonczela

Jacek Alka ? perkusja

Marcin Olak ? gitary

 

Oraz zaproszeni goście:

Zdzisław Piernik ? tuba

Anna Gadt ? śpiew

Monika Szulińska ? instrumenty perkusyjne

 

O The Intuition Orchestra

Muzyka The Intuition Orchestry powstaje w drodze kolektywnej improwizacji ? na koncertach lub w studiu nagraniowym. Historia zespołu sięga połowy lat osiemdziesiątych, kiedy to grupa nastolatków znających się od czasu podstawówki – Ryszard Wojciul, Bolesław Błaszczyk i Jacek Alka rozpoczęła swoje muzyczne eksperymenty. Dokumentację niezwykłych rezultatów ich poszukiwań możecie znaleźć na pięknie wydanej przez Requiem Records płycie ?Legendarne Ząbki?.

Płyta ?Fromm? z gościnnym udziałem Grażyny Auguścik i legendy muzyki intuitywnej tubistą Zdzisławem Piernikiem, przez wielu krytyków została uznana za jedną z najlepszych polskich płyt 2012 roku. W nagraniu ?To the inside? udział wzięli znakomici jazzmani ? gitarzysta Marcin Olak i kontrabasista Maciej Szczyciński, oraz perkusjonistka Monika Szulińska.

***

O NuPlays

NuPlays to internetowy serwis stanowiący połączenie internetowego sklepu z MP3 i platformy sprzedażowej dla artystów i wytwórni. Umożliwia sprzedaż muzyki oraz dowolnych gadżetów i usług z nią związanych: ubrań, CD, winyli, koncertów, usług i przedmiotów kolekcjonerskich.

Serwis umożliwia także odpłatne transmitowanie koncertów na żywo przez internet do fanów w dowolnym miejscu na świecie.

Dla artystów, którzy jeszcze nie mają swoich gadżetów, NuPlays udostępnia usługę NuPlays On Demand: koszulki, które produkują i dostarczają się same wprost do fanów!

Więcej informacji dostępnych jest na http://blog.nuplays.pl/ oraz http://nuplays.pl/

 

 

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Krzysztof Karasi   #Partnerem Wirtualnej Polski   #WP   #WWW