Wiadomości branżowe

Wesołych Świąt życzą FIFA 14 i Xbox 360

WESOŁYCH ŚWIĄT Z GRĄ FIFA 14

<

p>Rodzinny weekend z Robertem Lewandowskim

W minionym, przedświątecznym tygodniu, w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy, odbyło się spotkanie z grą FIFA14 na Xbox 360, które swoją obecnością uświetnił polski ambasador gry ? Robert Lewandowski.

W specjalnie zorganizowanej dla fanów strefie na odwiedzających czekały stanowiska z konsolami Xbox 360, na których można było osobiście przetestować grę i wczuć się w rolę, tę wirtualną, najlepszego polskiego napastnika.

Podczas weekendu został również rozegrany wyjątkowy, rodzinny turniej w grę FIFA 14, pod hasłem ?Mamo, tato, wygraj dla mnie spotkanie z Robertem Lewandowskim?, w którym udział brały zespoły rodzic-dziecko, walcząc o możliwość spotkania w finałowym pojedynku z samym ?Lewym?.

Spotkanie odwiedził również Jurek Owsiak z WOŚP, który otrzymał z rąk Roberta unikatowe przedmioty na licytację dla Fundacji, wśród nich wykonaną wyłącznie w jednym egzemplarzu konsolę Xbox 360 z wizerunkiem i odręcznym autografem Ambasadora gry FIFA 14 Roberta Lewandowskiego, korki i koszulkę Reprezentacji Polski.

Relację ze spotkania można obejrzeć pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=mJuW7eNnri4

Źródło XBOX 360. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts