Wiadomości branżowe

ATM Rozrywka wzmacnia pasma weekendowe

Od najbliższego weekendu w kanale ATM Rozrywka (ATM Grupa SA) będą emitowane trzy nowości.

Tym samym stacja wzmacnia sobotnie i niedzielne pasma południowe oraz niedzielne pasmo wieczorne. Począwszy od soboty (7 grudnia) o godz. 12. 30 będzie pokazywać program popularno-naukowy ?Piąty wymiar? prowadzony przez Iwonę Rejzner i Jakuba Klawitera. W ponad 20 minutowych odcinkach prezentowane będą nowinki technologiczne.

Natomiast w niedzielę, o godz. 12.30 emitować będzie propozycję dla wędkarzy, czyli program ?Na rybę?. Gospodarzami programu są Piotr Talma i Tomasz ?Wieczny? Wieczorek, którzy w poszukiwaniu najlepszych miejsc do wędkowania odwiedzą m.in. Szwecję i Austrię.

Również w niedzielę, ale o godz. 18, ATM Rozrywka rozpocznie emisję serialu ?Doręczyciel? z Arturem Barcisiem w roli głównej. Każdej niedzieli będą pokazywane dwa odcinki serialu.

Ponadto program ?Czas na kulturę? (sobota, godz. 12, powtórki o godz. 3.30 w soboty i niedziele) będzie miał symultaniczne tłumaczeniem w języku migowym.

Po roku nadawania należąca do Grupy stacja ATM Rozrywka, podwoiła udział w grupie komercyjnej i grupie 4+. Podwoiła również liczbę widzów. W sierpniu br. ATM Rozrywka miała rekordowy w swojej dotychczasowej historii wynik w grupie komercyjnej 16-49 – średni udział stacji przekroczył 1 proc.* W analogicznym okresie ubiegłego roku ATM Rozrywka w grupie 16-49 miała 0,41 proc. udziału. Natomiast średni udział w grupie 4+ w sierpniu br. kanału ATM Rozrywka to 0,87 proc., W analogicznym okresie ubr. było to 0,41 proc.

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts