Wiadomości branżowe

Mikołajkowy flash mob w piżamach New Look

Już w czwartek, 6 grudnia 2012 w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie animatorzy New Look  przeprowadzą pierwszy w Polsce flash mob w piżamach all-in-one!  Tego dnia św. Mikołaj będzie miał dużą konkurencję.

Tegoroczne mikołajki zapowiadają się niezwykle ekscytująco! W najbliższy czwartek, w godzinach 13:00 ? 19:00 w Centrum Handlowym Złote Tarasy będzie można spotkać młodych ludzi ubranych w kolorowe piżamy New Look. Animatorzy, których na co dzień można spotkać w roli instruktorów w szkołach tańca, będą zwracali na siebie uwagę akrobacjami tanecznymi w modnych kombinezonach all-in-one.

Radośni tancerze animując klientów galerii zaproszą do odwiedzenia sklepu New Look, równocześnie zachęcając do sprawdzenia ciekawej oferty nowych piżam. Zabawy i wesołe tańce animatorów zostaną uwiecznione na zdjęciach oraz filmie wideo, który po akcji będzie dostępny w internecie na kanale You Tube.

6 grudnia to dzień, w którym każdy powinien mieć dobry humor. Pozytywne emocje podczas mikołajkowych zakupów w New Look gwarantowane!

Zapraszamy do śledzenia nas na www.facebook.com/NewLookPolska oraz na stronie internetowej www.newlookpolska.pl

Źródło Headlines. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts