Wiadomości branżowe

Nowy skład PregnaPLUS z witaminą D3

800 IU to dawka witaminy D3, którą zgodnie z nowymi zaleceniami powinny otrzymywać ciężarne. W badaniach ostatnich lat wykazano, jak ważna jest ona dla prawidłowej ciąży. Rekomendowaną dawkę wit. D3 zawiera suplement diety PregnaPLUS w nowym, ulepszonym składzie.

<

p>
Nowy PregnaPLUS to osiem ważnych i rekomendowanych składników w zalecanych dawkach. Skład tego suplementu dla ciężarnych został zaktualizowany w oparciu o standardy EBM (medycyny opartej na dowodach naukowych).

Rola witaminy D3 w ciąży
Gama najważniejszych składników dla ciężarnych w PregnaPLUS (kwas foliowy, jod, żelazo, kwasy omega-3) została poszerzona o rekomendowaną ilość witaminy D3 – 800 IU. Witamina D3 w ciąży ma ogromne znaczenie dla prawidłowego przebiegu ciąży oraz rozwoju płodu. Niestety kobiety ciężarne i noworodki w Polsce mają powszechne niedobory tego ważnego składnika. Według badań witamina D zmniejsza m.in. ryzyko stanu przedrzucawkowego i cukrzycy ciężarnych oraz wspomaga prawidłowy rozwój kośćca u płodu.

PregnaPLUS – odpowiedzialna suplementacja dla ciężarnych

– ?Nowy skład PregnaPLUS to odpowiedzialna suplementacja dla ciężarnych. Zawiera składniki o wyłącznie udowodnionym działaniu w ciąży. Mimo poszerzonego składu PregaPLUS to ciągle ta sama, mała, łatwa do połknięcia kapsułka.? ? mówi Agata Chodakowska, Product Manager.
Nowa wersja suplementu PregnaPLUS wyróżnia się również zmienionym opakowaniem o przyjaznym, nowoczesnym designie.

PregnaPLUS to jeden z preparatów linii Pregna dla ciężarnych. Dostępne są również inne, nowoczesne suplementy ? PregnaFolic DHA oraz Pregna250 DHA.

PregnaPLUS dostępny jest aptekach na terenie kraju oraz w sprzedaży internetowej na DrogeriaZdrowie.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ? mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią ? PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts