Wiadomości branżowe

Krople czy mleko ? co pomaga na kolkę niemowlęcą

Jedną z przyczyn kolki może być obecny w jelitach gaz. To jego nadmiar prowadzi do wzdęć, uczucia pełności i napięcia jelit, które mogą być przyczyną bólu objawianego nieutulonym płaczem i kurczeniem nóżek.

Na pytanie, który sposób na kolkę jest lepszy nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż przyczyn kolki niemowlęcej jest kilka. Wielu rodziców zastanawia się, czy krople na kolkę rzeczywiście działają?

 ?Krople na kolkę? to preparaty zawierające simetikon ? substancję obniżającą napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu w jelitach. W wyniku jej działania pęcherzyki pękają i gaz może być łatwiej wydalony z jelit. To z kolei może doprowadzić do ustąpienia bólu. Preparatów dla dzieci zawierających simetikon jest na rynku kilka, a zawartość simetikonu jest w nich zbliżona.

Trzeba jednak pamiętać, że działanie ?kropli na kolkę? jest leczeniem objawów, a nie przyczyny.

Jak działa mleko na kolkę u niemowląt

Humana AntiColic nie jest lekarstwem usuwającym jeden z objawów kolki, ale kompletnym odżywczym preparatem. Działa na trzy różne mechanizmy, mogące być przyczyną kolek. Po pierwsze ogranicza zaparcia i formowanie twardych stolców poprzez opatentowaną przez ekspertów Humana strukturę tłuszczu mlecznego.

Prowadzi do tworzenia się luźniejszych stolców, dzięki zawartości rozdrobnionego białka, które jest łatwiej strawne. Natomiast dzięki zredukowanej zawartości laktozy w porównaniu do tradycyjnych mlek ogranicza ilość wzdęć, będących jedną z głównych przyczyn kolek.

– ?Polecam Humana AntiColic w żywieniu niemowląt cierpiących na kolkę. To pełnowartościowy produkt, zawierający wszystkie ważne składniki odżywcze i budulcowe do zdrowego rozwoju. W odróżnieniu od kropli na kolkę, może być podawany jako uzupełnienie karmienia piersią lub jako jedyny pokarm.? ? mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Humana AntiColic dostępna jest w stałej sprzedaży internetowej w Kidy.pl. Sklep zapewnia szybki dostęp do produktu.

<

p style=”text-align: justify;”>***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld ? i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ? mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy