Wiadomości branżowe

Charytatywny bal Junior Chamber International w Krakowie

Gold Glamour Disco na bogato w Krakowie! Junior Chamber International Kraków zaprasza 18 listopada do Krakowa na V Dancing w Feniksie! Impreza odbędzie się pod hasłem Gold Glamour Disco – Na Bogato! Co to oznacza dla gości? Ścisły dress code: obowiązuje minimum jeden złoty element stroju w konwencji disco glamour lat 70-tych!

Impreza w Feniksie to tradycyjny bal charytatywny organizowany przez młodych przedsiębiorców zrzeszonych w JCI Poland.  W roku 2011 Juniorzy podczas balu zbierają fundusze na pomoc Fundacji Matio i międzynarodową akcję zakupu siatek antymalarycznych Nothing But Nets. 

„Jednym z celów statusowych JCI jest wspieranie działań dobroczynnych.” mówi Prezydent JCI Kraków, Łukasz Fuja. „W Krakowie jedną z tradycyjnych już inicjatyw naszego klubu jest doroczny dancing w Feniksie – kultowym klubie przy ul. Św. Jana 2, których zachował w sobie ducha minionej epoki PRL. W tym roku bawimy się w konwencji lat 70. – wszystkich obowiązuje ścisły dress code: złoty element stroju, na bogato, czyli Gold Glamour Disco. W czasie balu odbędzie się licytacja dzieł sztuki na cel charytatywny. Wszystkich spragnionych dobrej, nieszablonowej zabawy oraz zainteresowanych pomocom Fundacji Matio serdecznie zapraszamy!”

Impreza odbędzie się 18 listopada w Krakowie, w kultowym lokalu dancing FENIKS przy ul. Św. Jana 2. Sponsorami wydarzenia wspierającymi charytatywny cel są m.in. firmy FoodCare, Freshmail, Arcymedia Agencja Interaktywna, 365 PR oraz Sobiesław Zasada Import Win.

Cena zaproszenia wynosi 110 zł, a całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na cal charytatywny. O północy odbędzie się licytacja charytatywna ze zbiórką na wspomniany szczytny cel! A potem bawimy się w Feniksie do rana, na bogato, w stylu lat 70-tych. W imieniu JCI serdecznie zapraszamy!

 

Źródło GRUPA 365 NET. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts