Wiadomości branżowe

Czy kminek jest dobry dla niemowląt?

Gdy w pierwszych miesiącach życia dziecka pojawiają się bolesne kolkowe dolegliwości, rodzice robią wszystko, by złagodzić cierpienie dzidziusia. Niemowlę płaczące z powodu kolki trudno jest utulić więc mama i tata sięgają po różne, czasem niezwykłe sposoby.

<

p>Do najbardziej oczywistych należy noszenie dziecka w nosidełku, kołysanie oraz masowanie po pleckach. Ale są też bardziej wyrafinowane i skuteczne metody jak uspokajanie przy pomocy odgłosu pracującej suszarki lub odkurzacza, czy przejażdżka samochodem dookoła domu.

Kminek i koper włoski w herbatkach dla niemowląt

Tymczasem rozwiązanie, które sprawdza się u wielu dzieci znały już nasze babki – to stosowanie naparów z dodatkiem kminku . Kminek, znany jako środek wiatropędny i wspomagający w leczeniu biegunki, jest świetnym sposobem na łagodzenie kolki u niemowląt, ponieważ posiada właściwości przeciwskurczowe. Kminek działa wprost na mięśnie jelit i tym samym łagodzi kolki, wzdęcia i skurcze żołądkowe.  Zawiera go m.in.  Humana Herbatka z Kopru włoskiego z kminkiem.

Również owoc kopru włoskiego jest od dawna znany jako środek kojący, uspokajający i przynoszący ulgę we wzdęciach i kurczach jelit. Wspiera również pracę żołądka oraz wpływa na poprawę samopoczucia. Koper włoski znalazł zastosowanie również w naparach i herbatkach dla karmiących mam, gdyż działa korzystnie na laktację. Jedyna herbatka o udowodnionych klinicznie właściwościach laktacyjnych , czyli Herbatka Humana dla karmiących mam, zawiera w swoim składzie oprócz wielu ziół również Koper włoski .

W przykrych kolkowych dolegliwościach warto sięgnąć po Herbatkę Humana z kopru włoskiego z kminkiem. Jest to łagodny, lekkostrawny napój, a jej skład jest dostosowany do potrzeb dzieci powyżej 1. tygodnia życia.  – „Dobroczynny kminek posiada także Herbatka na brzuszek Humana, która nie tylko działa kojąco na brzuszek, ale także wspomaga trawienie. Warto dodać, iż Herbatka na brzuszek Humana została nagrodzona w konkursie “HIT Mamo, to ja 2009 – Najlepsze dla dziecka”. Obie herbatki dostępne są w internetowym sklepie dla niemowląt Kidy.pl. – mówi Agata Chmielewska, Specjalista ds. Sprzedaży internetowej Kidy.pl.


Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl.

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem takie jak butelki, kubeczki, smoczki. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Sklep Kidy.pl przyłączył się również do akcji Bezpieczny Wózek. Rodzice, dokonując w nim zakupu, otrzymują odblaskowe naklejki na wózek zwiększające bezpieczeństwo na drodze.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl   www.bezpiecznywozek.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts