Wiadomości branżowe

Grabaż ? w najnowszej MACHINIE

Na początku znany był jako Grabaż + Ktoś Tam Jeszcze. Jednak po pierwszym koncercie w Legnicy zespół zmienił nazwę na Grabaż i Strachy na Lachy i ruszył w pierwszą trasę koncertową. Od września 2005 zespół otrzymuje nazwę Strachy na Lachy. Z okazji 10. urodzin w najnowszej MACHINIEStrachy na Lachy.

Ponadto w najnowszej MACHINIE – ostro wkurzony Henry Rollins, Oszibarack czeka na wielką falę oraz ranking najlepiej zarabiających… legendarnych nieboszczyków.  

Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch… – śpiewa Grabaż w jednej ze swoich piosenek. Z okazji dziesiątych urodzin Strachów na Lachy, lider zespołu doradza MACHINIE, jak mimo wszystko nie dać się zgnębić skrzeczącej rzeczywistości i zdradza swoje ambitne plany emerytalne.

Na elektronicznych łamach MACHINY także Henry Rollins.  Niegdyś wojujący punkowiec walczący ze światem m.in. w szeregach Black Flag. Dziś poeta, filmowiec i społecznik podróżujący po całym świecie. W MACHINIE Henry Rollins tłumaczy, dlaczego wkurza go coraz więcej rzeczy i dlaczego nie można żartować ze wszystkiego.

W MACHINIE również Oszibarack. To jeden z naszych najlepszych towarów eksportowych. Dowodzony przez Agima Dżeljilji zespół wydaje właśnie swoją trzecią płytę „40 Surfers Waiting for a Wave”, którą zainteresowana jest legendarna wytwórnia Warp. Tymczasem grupa wciąż czeka na wielką falę – bo nad Wisła niewielu o nich słyszało. W MACHINIE wrocławski kwartet tłumaczy, co wspólnego ma Zygmunt Bauman z surferami.

W e-tygodniku także temat okolicznościowy. Kto zarabia najlepiej w muzycznym biznesie? Trupy oczywiście. W MACHINIE – najświeższe zestawienie legendarnych nieboszczyków, którzy prowadzą interesy zza grobu. Co ciekawe, wielu z nich idzie lepiej po śmierci niż za życia.

Nowa e-Machina – już dziś na www.machina.pl oraz w AppStore dla miłośników iPad-ów i na Android Market – dla użytkowników padów z systemem Android.

Osoby, które zarejestrują się w serwisie www.machina.pl (za pośrednictwem strony www.machina.pl/dolacz) do końca roku, otrzymają półroczną prenumeratę e-wydań oraz dostęp do elektronicznego archiwum MACHINY gratis. Osoby, które dodatkowo namówią na rejestrację znajomych – otrzymają roczną prenumeratę e-wydań.

MACHINA to muzyczny magazyn popkulturalny. Od czerwca 2011 r. MACHINA ukazuje się jako e-tygodnik. Można go pobrać, rejestrując się na www.machina.pl.

Machina.pl to nowy serwis internetowy magazynu MACHINA. To społecznościowy serwis muzyczny z szeroką bazą informacji o artystach, ich biografiach i dyskografiach, z bogatym kalendarium wydarzeń muzycznych, rankingami oraz działem recenzji tworzonych zarówno przez redaktorów serwisu, jak i przez internautów. Wszystko to uzupełnione o muzykę – prawie 700 000 utworów muzycznych, które można odsłuchać do tego teksty utworów i prawie 60  tys. płyt, które można zakupić.

Od 2006 r. wydawcą MACHINY i serwisu www.machina.pl jest Media Point Group, spółka zależna Platformy Mediowej Point Group.

PMPG SA (GPW: POINTGROUP, PGM) spółką działającą w segmencie medialnym i wydawniczym. Wśród wydawanych przez PMPG SA i jej spółki zależne tytułów są również m.in. najstarszy polski magazyn filmowy FILM oraz tygodnik „WPROST” i „Bloomberg Businessweek Polska”.

Źródło Platforma Mediowa Point Group SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts