Wiadomości branżowe

Małpka Figlo zabawi dzieci w łódzkim Aquaparku

Od 4 lipca do końca sierpnia w Aquaparku Fala będzie działać filia Figloklubu Rainbow Tours. To niepowtarzalna okazja do wypróbowania zabaw w Figloklubie bez wyjeżdżania na wakacje.

To nowa, niestandardowa promocja naszych klubów rodzinnych. Organizujemy zagraniczne wakacje, ale chcieliśmy zrobić coś dla wszystkich mieszkańców Łodzi – mówi Emilia Bratkowska, dyrektor marketingu i PR Rainbow Tours.

Teraz wystarczy przyjść do łódzkiego Aquaparku, żeby przekonać się jak doskonale mogą bawić się dzieci pod opieką animatorów Rainbow Tours i małpki Figlo.

Figloklub będzie działał na takich samych zasadach jak w hotelach nad Morzem Śródziemnym. Przez kilka godzin dziennie pod opieką animatorów dzieci będą przeżywać wiele przygód i rozwijać swoje pasje.

Z uwagi na charakter obiektu najważniejszy będzie sport – zabawy w wodzie, zawody i sportowa rywalizacja, ale nie zabraknie także innych atrakcji. Pod opieką animatorów Figloklubu żadne dziecko nie będzie się nudzić.

Bierzemy udział w różnych wydarzeniach dla rodzin i zawsze nasze kluby oraz małpka Figlo wzbudzają zainteresowanie dzieci i rodziców. Uznaliśmy, że warto pokazać mieszkańcom Łodzi co to są Figlokluby. Łódź to miasto z którego pochodzimy – wyjaśnia Emilia Bratkowska.

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts