Wiadomości branżowe

Konkurs serwisu SwiatObrazu.pl “Najlepszy artykuł”

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza swoich czytelników do udziału w nowym konkursie „Najlepszy artykuł”. Konkurs przeprowadzany jest na Facebooku.

Warunki uczestnictwa w konkursie „Najlepszy artykuł” są bardzo proste – wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Który z czytanych artykułów opublikowanych w serwisie SwiatObrazu.pl uważasz za najlepszy? – oraz krótko uzasadnić swój wybór. Odpowiedzi należy udzielać na stronie SwiatObrazu.pl w serwisie Facebook http://www.facebook.com/swiatobrazu, w postaci komentarzy do wpisu “Najlepszy artykuł”.

Spośród autorów odpowiedzi wyłonionych zostanie dwunastu laureatów, którzy otrzymają wybrane przez siebie zestawy, składające się z dowolnych trzech filmów szkoleniowych dla fotografów stworzonych przez redakcję SwiatObrazu.pl.

Konkurs trwa od 17 maja  19 czerwca 2011 do godziny 23:59.

Serwis SwiatObrazu.pl posiada już ponad 3500 użytkowników na Facebooku. Redakcja zaprasza każdego, kto nie jest jeszcze fanem SwiatObrazu.pl na Facebooku, do przyłączenia się do grona użytkowników i przystąpienia do konkursu „Najlepszy artykuł”.

Szczegółowe informacje, lista kategorii artykułów oraz spis filmów szkoleniowych SwiatObrazu.pl dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Rossmann Dzieciom   #ZOO