Wiadomości branżowe

Patriot Party: Vivat wszystkie stany!

12 maja o 20:00, jako impreza towarzysząca Juwenaliom Uniwersytetu Warszawskiego, w Piwnicy pod Harendą zadebiutuje cykl imprez Patriot Party, organizowany przez Samorząd Studentów UW, Zarząd Samorządu Studentów IH UW, oraz organizację uczelnianą Hist-Lista.

Pierwsza impreza odbędzie się pod hasłem ,,Vivat wszystkie stany” jako odpowiedź na 220 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Zabawę będzie poprzedzać wykład na temat roli Konstytucji 3 Maja w dziejach świata. Organizatorzy zapewniają, że każdy kto na niego przyjdzie w dniu imprezy o 18:30 do sali 21 IH UW otrzyma darmowy kupon na piwo do zrealizowania podczas Patriot Party.

Podczas Patriot Party mają być rozdawane informatory na temat świętowanej rocznicy. Dodatkową atrakcją będzie koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego, zaś później zabawę rozkręcać będzie wyłącznie polska muzyka.

Organizatorzy mają nadzieje, że impreza wpisze się w warszawski kalendarz, oraz pomoże zerwać z martyrologiczną i patetyczną oprawą świąt narodowych, czy ważnych punktów w historii Polski.

Fundacja Republikańska objęła patronat nad tym wydarzeniem.

Zapraszamy!

 

Źródło Fundacja Republikańska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Asia   #ATERRA   #Otwarte Wtorki   #Otwartych Wtork