Wiadomości branżowe

O dzieciach przy kawie o zdrowiu

26 kwietnia (wtorek) o godzinie 17.30 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „O dzieciach przy kawie”.  Gościem i ekspertem spotkania będzie lekarz medycyny, Alicja Sapała, z którą porozmawiamy o zdrowiu naszych pociech.

Choroby wieku dziecięcego, choć typowe dla tego okresu życia, budzą wśród rodziców obawy i wątpliwości. Choć najczęściej objawiają się złym samopoczuciem dziecka, mogą im towarzyszyć reakcje emocjonalne, jak smutek, agresja lub rozdrażnienie. O objawach psychosomatycznych, których nie wolno lekceważyć, szczepieniach i typowych chorobach wieku dziecięcego porozmawiamy przy filiżance kawy z doświadczonym lekarzem, Alicją Sapałą.

Spotkania z cyklu „Przy kawie o dzieciach” odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca o godzinie 17.30 w lokalu „Chwila Da Klub” przy ul. Ogrodowej 31/35 w Warszawie. Podczas spotkań rodzice przy filiżance kawy mogą dyskutować na temat wychowania dzieci. Wstęp na spotkania jest wolny i bezpłatny. Przed spotkaniem do poniedziałku do godz. 17.00 można wysłać pytania do eksperta na adres [email protected]

Spotkania są częścią programu “Mądrzy Rodzice” realizowanego przez Fundację Kidprotect.pl i Rzecznika Praw Dziecka. W ramach programu przeprowadzone zostały pierwsze ogólnopolskie badania kompetencji rodzicielskich, kampania medialna, odbywają się także szkolenia liderów, którzy będą prowadzili w całej Polsce szkoły dla rodziców według programu przygotowanego przez specjalistów z Fundacji. Organizatorami spotkań z cyklu „O dzieciach przy kawie” są Rzecznik Praw Dziecka oraz Fundacja Kidprotect.pl . Partnerami cyklu są lokal „Chwila Da Klub oraz Manuel Caffe.

Źródło Fundacja Kidprotect.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts