Wiadomości branżowe

Dom w chmurach – relacja na żywo na Facebook

Grupa Ergo Hestia zaprasza na promocję książki „Dom w chmurach” autorstwa Tomasza Wandzla, jednego z pierwszych pracowników Fundacji Integralia. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można obejrzeć także na profilu Grupy na portalu Facebook.

Na spotkaniu, które odbędzie się 6 kwietnia o godz. 16.15 w biurowcu Ergo Hestii przy ul. Jelitkowskiej 51, będzie można posłuchać fragmentów książki „Dom w chmurach”, a także poznać jej autora.

– Skąd pomysł na książkę pisaną w drodze? Gdzieś przeczytałem, że „życie ludzkie jest jedną wielką podróżą”. Każdy z nas podróżuje na swój sposób drogami, które sam wybiera. Nie wiemy, co czeka nas za zakrętem kolejnej godziny, albo na przystanku nadchodzącego dnia – opowiada Tomasz Wandzel.

“Dom w chmurach” to opowieść o niezwykłej sile ducha. Opowiada o człowieku, który na skutek wypadku traci wzrok, a mimo to próbuje dostosować się do życia w nowych dla siebie okolicznościach. – Jesteśmy przekonani, że będzie ona drogowskazem dla tych, którym wydaje się, iż wraz z utratą zdrowia stracili szansę na szczęście, miłość, rozwój osobisty i zawodowy. Sam Tomek, jak i jego bohater książki, którzy mają ze sobą dużo wspólnego, pokazują, że jest inaczej – opowiada Małgorzata Lucewicz, dyrektor Biura Fundacji Integralia.

Relację na żywo ze spotkania z Tomaszem Wandzlem i jego książką będzie można obejrzeć także na profilu Ergo Hestii na Facebook.

Jak to zrobić?

1. Wejdź na profil Grupy Ergo Hestia na portalu Facebook: http://www.facebook.com/grupaergohestia, kliknij „Lubię to!”.

2. W kolumnie po lewej stronie pod logotypem Ergo Hestii znajdziesz zakładkę „Livestream”.

3. Zobaczysz okno transmisji. Kliknij „Click to Watch” i dołącz do nas!

 

* Tomasz Wandzel urodził się w Głuchołazach. Od najmłodszych lat zapalony turysta górski. W 1998 roku traci wzrok. Cztery lata później rozpoczyna studia na UMK w Toruniu i angażuje się w działalność studenckiej gazety. Od 2004 roku mieszka wraz z żoną i dziećmi w Prabutach. Poza pracą zawodową publikuje reportaże oraz krótkie formy prozatorskie. W 2010 roku zajmuje I miejsce w ogólnopolskim konkursie na reportaż prasowy im. Macieja Szumowskiego. “Dom w chmurach” to jego debiutacka powieść.

* Fundacja Grupy Ergo Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia powstała w 2004 roku. Została powołana, aby wspierać osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy. Jej celem jest umożliwienie kariery ambitnym, dobrze zmotywowanym młodym niepełnosprawnym i walka z barierami, na które natrafiają. Szczegóły: http://www.integralia.pl/

Źródło Hestia SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #Andrzeja Smolika   #Big Ben Diehl   #Carlos Pacuar   #Enrique Iglesiasa