Wiadomości branżowe

Już 3 kwietnia Wielka Niedziela w Triadzie

Tylko w niedzielę, 3 kwietnia, dokładnie od godziny 10:00, w salonach sprzedaży Triady będzie można kupić wycieczki na wiosnę i lato w cenach nawet o 3 tysiące złotych niższych niż w katalogu.

Zakup wycieczki na wiosnę lub lato warto zaplanować na najbliższą niedzielę – 3 kwietnia. Wtedy bowiem, tylko przez kilka godzin, w biurach podróży Triada będzie można trafić na ceny, których nie znajdziemy w katalogu ani żadnej innej promocji. Będzie można zaoszczędzić nawet do 3 tysięcy  złotych na osobę!

Triada organizuje „Wielką Niedzielę” dla swoich klientów już od kilku lat – w tym roku odbędzie się 3 kwietnia, czyli najbliższy weekend. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby kupić wycieczkę w atrakcyjnej cenie i mieć jednocześnie pewność, że organizacją ich wakacji zajmie się renomowane biuro podróży – mówi Ewa Zawistowska z Biura Podróży Triada. – Takie ceny dajemy klientom w prezencie tylko raz do roku   – zapewnia.

3 kwietnia w Triadzie będzie można upolować zarówno wyjazdy przedwakacyjne, jak i letnie. Dodatkowo, przy zakupie wycieczek klienci otrzymają w prezencie bon o wartości 30 euro na osobę!

W terminie do 24 czerwca można wybrać się na tydzień do Grecji (apartamenty) już za 748 złotych od osoby! Na klientów Triady czekają również takie oferty, jak tygodniowy pobyt w Turcji (hotel ***, śniadanie + obiadokolacja) za 998 złotych od osoby czy 7 dni w Egipcie (Hurghada, ***,  śniadanie +obiadokolacja) za 1198 złotych od osoby. Niespotykane na co dzień ceny dotyczą także wycieczek 7+7 (wypoczynek + zwiedzanie), na przykład „Turcja + Syria – Tam, gdzie rosną Pistacje” – dwutygodniowy pobyt ze zwiedzaniem zarezerwujemy już za 2098 złotych od osoby.

Klienci, którzy przyjdą w niedzielę z zamiarem zaplanowania letnich wakacji z Triadą, również się nie zawiodą. Na wycieczkach rozpoczynających się od 25 czerwca można będzie zaoszczędzić  nawet do 1600 złotych na osobę. W salonach Triady będą czekać m.in. takie oferty, jak dwutygodniowy pobyt w Turcji ( **** All Inclusive) za 2398 złotych od osoby  (o 1350 złotych taniej niż w katalogu), 14 dni na greckim Rodos (**** All Inclusive) za 3448 złotych od osoby  (o 1050 złotych taniej niż katalogu), czy dwa tygodnie na Cyprze (**** All Inclusive) za 3898 złotych od osoby (o 1600 złotych taniej niż w katalogu).

Liczba miejsc dostępnych w najbardziej preferencyjnych wariantach cenowych będzie limitowana, dlatego niedzielną wizytę w salonie Triady najlepiej zaplanować na poranek- radzi Ewa Zawistowska z Biura Podróży Triada. Listę wybranych salonów własnych Triady, które będą prowadzić sprzedaż wycieczek w ramach Wielkiej Niedzieli, można znaleźć pod adresem http://www.triada.pl/wielkaniedziela.

 

Źródło MSLGROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Amandine Lemaire   #Placu Cyrkowym   #Przy Skarpie   #Szosy Lubickiej